REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Oczyść miasto z wszystkich zombie w grze Dead Trigger

23.07.2012
12:42
Dead Trigger
REKLAMA
REKLAMA

Wszyscy doskonale wiemy, że inwazja zombie jest nieunikniona i że kiedyś przyjdzie nam stoczyć walkę z armią żywych trupów. Każdy geek wie również, że nic tak nie wprawia w bojach z nieumarłymi jak dobre gry wideo. W tytule Dead Trigger musimy się zmierzyć z olbrzymią inwazją trupów, które zalewają miasto. Jesteście gotowi?

W grze Dead Trigger wcielamy się w wybrańca, któremu udało się przeżyć epidemię dziwnego wirusa. Mamy 2012 rok, a większość mieszkańców planety nie żyje. Nieliczni, którzy przetrwali muszą się zmierzyć z olbrzymią falą ataków zombie. Trupy wychodzą na ulicę, a przeżyją ci, którym nie skończy się amunicja.

Oprawa graficzna Dead Trigger jest bardzo przyjemna dla oka, no może pomijając zgniłe twarze trupów i krew w której pływa cała podłoga – ale chyba o to właśnie chodzi. Tekstury postaci, broni jak i otoczenia są dobrze wykończone i nie pozostawiają zbyt wiele do życzenia. Lokacje, w których walczymy z nieumarłymi są bardzo mroczne i niektóre ciemne zakamarki potrafią napędzić stracha. Cała gra jest utrzymana w stylistyce, która wzbudza atmosferę grozy. Opuszczone miasto, a pośród niego tylko my i fala zombie, które chcą tylko jednego, naszego mózgu.

W Dead Trigger jak w każdym dobrym FPSie mamy spory wybór dostępnych broni jak i dodatkowych itemów wspomagających naszego bohatera w walce. Arsenał dostępnych pukawek jest naprawdę spory, znajdziemy tutaj 18 różnych pistoletów, karabinów, strzelb i działek, a do tego mechaniczny blender i piłę łańcuchową. Jak widzicie jest w czym wybierać, dlatego mordowanie nieumarłych jeszcze nigdy nie było tak wciągające. Oczywiście nie mogło zabraknąć składu z apteczkami, dodatkowymi magazynkami, wszelkiej maści dopalaczami i różnymi ładunkami wybuchowymi.

Część itemów to przedmioty typu premium. Aby je zakupić musimy albo oszczędzać specjalne monetki, albo zakupić je za żywą gotówkę. Wybór oczywiście należy do Was, ja tylko zdradzę, że bez premium broni jak i dopalaczy gra jest już bardzo rozbudowana i różnorodna.

Rozgrywka jest z założenia dosyć prosta i składa się z wielu szybkich misji, na których wykonanie wystarczy zwykle kilka minut. Przeważnie musimy oczyścić teren z zombie, zebrać wymagane przedmioty, lub utrzymać się przy życiu na arenie pełnej nieumarłych. Gra oferuje rozbudowane tabele rankingów, w których możemy porównywać nasze osiągi z innymi graczami lub przyjaciółmi. Pamiętajcie, że jak tylko zabraknie wam kasy w Dead Trigger to zawsze możecie spróbować swojego szczęścia w kasynie na maszynie Jackpot! Nasz bohater codziennie dostaje nowe żetony, którymi może zaspokoić swoje skłonności do hazardu.

Podsumowując, Dead Trigger to rozbudowany FPS z dobrą grafiką i bardzo bogatym arsenałem broni. Tytuł oferuje wiele misji głównych jak i zadań pobocznych, które wciągają gracza na długi czas. Od ostatniej aktualizacji gra jest dostępna w sklepie Google Play za darmo, dlatego tym bardziej warto się zainteresować tym tytułem. W App Store za Dead Trigger zapłacicie tylko dolca, więc również nie ma tragedii.

Instalujcie Dead Trigger i zabijajcie zombie – to przecież nigdy się nie znudzi!

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA