REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Prezentacja Nokia Asha 306 - telefonu z 40 darmowymi grami od EA

03.07.2012
11:45
asha306
REKLAMA
REKLAMA

Telefony Nokia z linii Asha to urządzenia, które zacierają granice pomiędzy smartfonami, a tak zwanymi „ficzerfonami”. Asha 306 to właśnie jeden z tych telefonów – mimo przystępnej ceny, Asha 306 daje możliwości komunikacyjne i rozrywkowe, które powinny wystarczyć prawie każdemu użytkownikowi będącego fanem usług sieciowych, a do tego pozwala zaoszczędzić dzięki zastosowanym technologiom.

Trzycalowy ekran dotykowy w Asha 306 sprawdzi się przy przeglądaniu sieci, a także korzystaniu z aplikacji mobilnych. A tych jest tu mnóstwo, bo oprócz dostępu do sklepu z aplikacjami Nokia Store, użytkownicy otrzymają na start 40 gier od Electronic Arts kompletnie za darmo. Wśród nich znajdują się takie hitowe tytuły, jak Bejeweled czy Need For Speed.

Telefon posiada moduł Wi-Fi, jednak dla tych, którzy chcą być w stałym kontakcie ze znajomymi, bądź surfować po internecie, Asha zapewnia aplikacje społecznościowe i przeglądarkę. Przeglądarka ta jest o tyle ciekawa, że kompresuje dane w chmurze, dzięki czemu jest trzy razy szybsza, niż w porównywalnych telefonach bez kompresji, a dodatkowo pozwala zaoszczędzić nawet 85% kosztów internetu mobilnego.

Zalety Ashy 306 można obejrzeć na poniższej wideoprezentacji:

http://youtu.be/gInzItyjbX0

Wpis powstał we współpracy z partnerem Spider’s Web, firmą Nokia.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA