REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Kolejne przełożenie aktualizacji RAZR, RAZR MAXX do ICS

20.07.2012
11:19
REKLAMA
REKLAMA

„Wiemy, że z niecierpliwością czekacie na aktualizację RAZR i RAZR MAXX do ICS. Abyście mogli cieszyć się jak najlepszymi rozwiązaniami, wprowadzamy ostatnie poprawki w oprogramowaniu. Spodziewamy się rozpoczęcia procesu udostępniania w sierpniu. Wiemy, że kolejna zmiana terminu wzbudza Wasze niezadowolenie, ale zapewniamy, że pracujemy nad dostarczeniem najlepszej wersji ICS, która będzie satysfakcjonująca dla wszystkich użytkowników.” –
Takim tekstem uraczyła nas Motorola na swoim fanpage’u.
Czy zaaktualizowanie swoich najlepszych smartfonów w ofercie jest na prawdę tak dużym wyzwaniem dla programistów? Kiedy widzę, jak producent wykręca się takimi tekstami to aż mnie ciarki biorą! Fora deweloperskie pokazują jak szybko można wydać w pełni działający system (nie mając przy tym ogromnych funduszy i sztabu programistów). Dlatego nie jestem w stanie zrozumieć jak dużo czasu czasu zajmuje przystosowanie nakładki producenta do kluczowych smartfonów w jego ofercie. „Pracujemy nad dostarczeniem najlepszej wersji ICS” – już taka jest! Czysty ICS z Holo! Nowsza wersja systemu już wydana, a producent dalej męczy się ze starą.
Gdybym był właścicielem takiego smartfona z wyższej półki, długie oczekiwanie potrafiłoby mnie odrzucić od marki. „Na szczęście” nie tylko problemy z aktualizacją ma Motorola. Miejmy nadzieję że ten proces udostępniania nowej wersji systemu rozpocznie się na początku sierpnia a nie na jego końcu.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA