Blog Forum

Informacje na temat Blog Forum Spider's Web

Witaj na Blog Forum Spider’s Web!

Blog Forum Spider’s Web – to nowe miejsce na Spider’s Web, gdzie każdy z Czytelników może publikować własne teksty na tematy około technologiczne, dyskutować z innymi uczestnikami Blog Forum, czy też zasięgać porad na tematy związane z produktami i usługami technologicznymi.

Aby publikować na Blog Forum należy się zarejestrować. Po potwierdzonej rejestracji, użytkownik Blog Forum może publikować teksty, które będą pojawiać się na stronie głównej Blog Forum.

Dodawanie tekstów odbywa się w następujący sposób: po zalogowaniu wystarczy kliknąć w pole ‚dodaj tekst’ i uzupełnić formularz składający się z pól: tytuł artykułu oraz treść artykułu. Należy także wybrać jedną z pięciu kategorii tematycznych wpisu (mobile, oprogramowanie, sprzęt, newsy, pytania i porady, inne). Można również dodać zdjęcie, które będzie ilustrowało wpis – nie jest to jednak warunek konieczny przy publikacji. Po wykonaniu tych czynności tekst zostanie opublikowany na stronie głównej Blog Forum.

Układ strony głównej Blog Forum ma charakter blogowy, czyli chronologiczny – kolejne teksty pojawiają się jako pierwsze na liście spychając wcześniej opublikowane teksty. Najciekawsze teksty i dyskusje są wyróżnianie na stronie głównej Blog Forum przez Moderatorów Blog Forum, którymi (na razie) są wybrani członkowie Redakcji Spider’s Web. Dodatkowo, do nawigacji pomiędzy wpisami z poszczególnej tematyki służy pięć kategorii tematycznych.

Tagi:
przeczytaj następny tekst