REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Drogi Chip.pl, czekam na ranking najseksowniejszych mężczyzn w IT!

19.07.2012
14:28
homer
REKLAMA
REKLAMA

Nie to, żebym była feministką – nie jestem. Nie to, żebym sądziła, że kobiety nie różnią się niczym od mężczyzn prócz cech fizycznych – nie sądzę. Ba, śmieszą mnie nawet żarty o seksistowskim zabarwieniu. Ostatnio jednak mój niesmak wzbudził pewien kanał na YouTube, a którym prezentowane są recenzje smartfonów, z, za przeproszeniem, cyckami i bezpardonowymi nawiązaniami do seksu. Może dlatego ranking Chip.pl pod tytułem „Najseksowniejsze kobiety IT” wzbudził we mnie taką, a nie inną reakcję. Redakcjo Chipa! Lubię Was, dlatego rzucam wyzwanie: stwórzcie ranking „Najseksowniejsi mężczyźni IT”! Podejmujecie?

Wiem, że w redakcji Chipa pracują kobiety, więc zadanie ułatwione! Przyznam, że zrzucam to trochę na Was, bo sama próbowałam (dziwnym trafem żadem bloger Spider’s Web nie chciał mi pomóc w poszukiwaniach seksownych mężczyzn, ciekawe dlaczego) i za cholerę nie mogę tych seksownych mężczyzn przygwoździć. Jak już jakiś się znalazł, już myślałam, że o! jest przystojny facet związany z technologią!, to Google Images jednak przekonywało mnie, że nie mam racji.

Wiem też, że wśród czytelników Chip.pl czy Spider’s Web przeważają mężczyźni, ale uwierzcie proszę – kobiety zainteresowane technologiami też lubią popatrzeć na tak zwane „ciacha”, a że brakuje takich rankingów, to ten Wasz może zrobić furorę. Dlaczego kobiety IT traktowane są tak uprzywilejowanie? Czyżby panowie bali się, że wśród mężczyzn IT nie ma żadnych seksownych „sztuk”?:) Stwórzcie taki ranking, proszę! Jest Was wielu, macie lepsze możliwości!

A tak już całkiem poważnie, to nie miałam zamiaru pisać o GeekyTits, ale muszę. Nie umieszczę tu żadnego filmiku, bo uważam to za lekko niesmaczne. Wyeksponowane piersi, prawdopodobnie silikonowe, głos opowiadający o telefonach niczym z sekslinii, z tekstami typu „ten rozmiar mnie zadowala” czy „szybko znaczy czasem dobrze” i dotykanie sprzętu w sposób, cóż, bardzo erotyczny to sposób na grę na najniższych uczuciach i instynktach mężczyzn.

Jasne, kobiety są też od podziwiania, ale projekty typu GeekyTits są już moim zdaniem przekroczeniem granicy dobrego smaku, a na dodatek negatywnie wpływają na ogólny odbiór kobiet w ta zwanej branży. Nie jestem fanką alienowania się kobiet przy okazji projektów takich, jak na przykład spotkania Geek Girls Carrot (chociaż pewnie dziewczynom odpowiadają, i bardzo dobrze), ale opieranie popularności na cyckach to już przegięcie. Nie wiem, to stoi za GeekyTits i postacią Nicole (znowu jak z pornosa…), możliwe, że jakiś większy portal, ale do cholery, bez przesady!

Pamiętacie filmiki Play z cyckami w roli głównej? Play przynajmniej potraktował wszystkich równo i stworzył wersję z półnagim mężczyzną.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA