Błędy Systemów Operacyjnych
REKLAMA
Ostatnio po zapoznaniu się z wpisem o aktualizacji Ubuntu ( https://spidersweb.pl/2012/07/ubuntu-integruje-web-aplikacje-systemem-swietny-sposob.html) i stwierdziłem że w tym wszystkim jest jeden mały błąd: okna.
Wszystko otwierane jest w oknach, co wg. mnie można byłoby ulepszyć, bo przecież to zwalnia system jak jest dużo okien to też źle. Dobrym pomysłem Ubuntu było dodanie powiadomień :). Można byłoby stworzyć „widgety” na pulpicie (tj. nie do końca widgety ).Takie coś coby można byłoby przeglądać pocztę bez otwierania jej. Takie wysuwane paski z boku, albo coś w ten desing. Piszcie w komentarzach co sądzicie o takim czymś (•‿•)
REKLAMA
Wojtek Wegrzyn
RedaktorREKLAMA
REKLAMA
REKLAMA