REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

AutoMapa trafiła do Google Play. Użytkownicy Androidów - cieszcie się!

31.07.2012
11:29
AutoMapa dostępna na Androida
REKLAMA
REKLAMA

Właśnie do sklepu z aplikacjami dla systemu Android trafiła przedprodukcyjna wersja AutoMapy. Nawigacja ta jest przez wielu uznawana za najlepszą oraz najdokładniejszą dla terytorium Polski, a teraz w końcu możemy używać jej w swoich smartfonach.

Pierwsze wersje beta były już dostępne od jakiegoś czasu dla testujących aplikację na nowej platformie mobilnej. W tej chwili otrzymaliśmy możliwość zakupienia wersji Release Candidate dla smartfonów z Androidem. Zdaniem producentów ta wersja jest już na tyle dopracowana, by udostępnić ją wszystkim chętnym.

Aplikacja oferowana jest w sklepie Google Play w modelu subskrypcyjnym znanym m.in. użytkownikom tej aplikacji w wersji na iOS. Starter dostępny w Google Play kosztuje 4,99 złotych, za tą cenę uzyskujemy w pełni funkcjonalną nawigację GPS na okres 7 dni. Za tę cenę aktywna jest również usługa LiveDrive! Pozwalająca na nawigację z uwzględnieniem aktualnego natężenia ruchu na drogach.

Gdy upłynie 7 dniowy okres ważności licencji, możemy ją przedłużyć, oczywiście jeśli będziemy wystarczająco zadowoleni z aplikacji. Dostępne są trzy okresy ważności licencji:

  • – na okres 7 dni za 19,99 zł;
  • – na okres 90 dni za 59,99 zł;
  • – na okres roku za 119,99 złotych.

Jednakże na okres trwania testów aplikacji powyżej podane ceny uległy obniżeniu odpowiednio:

  • – na okres 7 dni za 4,99 zł;
  • – na okres 90 dni za 19,99 zł.

Mimo, iż ta wersja aplikacji może zawierać jeszcze drobne niedociągnięcia, cena subskrypcji, w szczególności w okresie wakacyjnych wyjazdów, wydaje się bardzo atrakcyjna. Co ważne, jeśli wykupicie promocyjną licencję a zakończą się testy aplikacji i zostanie opublikowana finalna wersja AutoMapy, nadal będzie można używać przeglądarki mapy oraz pełnej bazy danych POI (Użytecznych Punktów takich jak stacje benzynowe, apteki, kina itd.)

Jedną z wielu zalet AutoMapy polega na tym, iż można używać jej w trybie off-line. Czyli zachowujemy większość z funkcji aplikacji nie korzystając z transferu danych czy to przez GSM czy Wi-Fi, a mapy znajdują się na naszej karcie SD czy też w pamięci telefonu nie powodując konieczności każdorazowego pobierania ich na nasz telefon.

Z aplikacją AutoMapa miałem styczność w wersji dla nawigacji GPS gdzie była bezkonkurencyjna. Jest to również najpopularniejsza nawigacja wśród polskich klientów i mimo swojej ceny cieszy się wielkim zainteresowaniem oraz ich zaufaniem.

Wersję dla Androida można pobrać w Google Play oraz dla urządzeń z iOS w iTunes.

Zachęcamy do testowania i życzymy szerokiej drogi!

 

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA