Tech

Przygotowujemy aplikację Spider's Web na iPada i potrzebujemy beta-testerów. Ktoś chętny?

149 interakcji
dołącz do dyskusji

Od jakiegoś czasu, wspólnie z agencją Green Eyes Angel, pracujemy nad dedykowaną aplikacją naszego serwisu na iPada i… doszliśmy do takiego etapu, że potrzebujemy Waszej pomocy! Tak – Waszej. Mamy już całkiem stabilną wersję aplikacji i teraz musimy ją gruntownie przetestować. I to zadanie dla Was!

Aplikacja wygląda tak:

Znajomo? Pewnie dla części Czytelników tak. Nie ukrywamy, że w pewnych elementach wzorowaliśmy się na zdecydowanie najlepszej naszym zdaniem aplikacją w App Store prezentującą treści prasowe, czyli Zite.

Ale podobieństwa kończą się jedynie na ekranie z listą wpisów. Ekran z treścią konkretnego wpisu jest już bowiem zupełnie inny i… w naszym mniemaniu dużo lepszy, niż w Zite! Ekran z konkretnym wpisem został zbudowany tak, aby treść nie ulegała paginacji i całość wpisu była wyświetlana za pomocą slidera na jednym ekranie. Co więcej, w prawej kolumnie wyświetlany jest aktywny strumień komentarzy Disqus, z którego z poziomu aplikacji można swobodnie korzystać! Czyli czytając wpis w naszej aplikacji na iPadzie można przy okazji uczestniczyć w dyskusji z nim związanej.

Jak to z wersjami beta aplikacji, nasze dzieło nie jest jeszcze skończone. Nie wszystkie błędy i błędziki sami jesteśmy w stanie wyłapać, więc wśród Czytelników Spider’s Web z iPadami chcielibyśmy znaleźć beta-testerów.

Co zrobić, aby nim zostać? Po prostu przekonać nas w komentarzach, że bardzo chcenie nimi być. Szukamy co najmniej 10 testerów, choć jak zainteresowanie będzie większe, to jesteśmy przygotowani na to, aby zwiększyć tę pulę. Ale pamiętajcie – za teksty w stylu ‚dobra, dawać mi to’ zapro od nas nie dostaniecie. Musimy czuć, że trafia ono w ręce kogoś, komu zależy.

No i pamiętajcie, proszę – beta-testy polegają na aktywnym testowaniu aplikacji i wynajdowaniu błędów w jej działaniu, więc proszeni będziecie o regularne raporty!

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst