Tech

Prezentacja Nokia Asha 305 - telefonu na dwie karty SIM

Nie każda osoba chce nosić przy sobie telefon o równowartości swojego miesięcznego wynagrodzenia. Co więcej, nie każda osoba potrzebuje telefonu o wydajności zbliżonej do komputerów osobistych. Między innymi dla takich osób fiński producent stworzył serię telefonów Asha. Nowe produkty Nokia oferują możliwości zbliżone do smartfonów za dużo bardziej przystępną cenę.

Z uwagi na fakt, iż Nokia Asha 305 jest telefonem obsługującym równocześnie dwie karty SIM sprawdzi się doskonale wśród osób aktywnych, potrafiących łączyć ze sobą życie prywatne z zawodowym. Telefon został wyposażony w technologię Easy Swap, dzięki czemu możemy dokonywać wymiany kart SIM bez konieczności ponownego uruchamiania telefonu.

Nowe produkty z serii Asha sprawdzą się przede wszystkim u osób ceniących sobie wcześniejsze produkty i rozwiązania prezentowane przez fińskiego producenta. Użytkownicy przyzwyczajeni do poprzednich modeli fińskiego producenta nie będą mieli żadnych problemów z jej obsługą, a dodatkowo zyskają dostęp do ciekawych funkcji, jakie są obecne na rynku.

Warto wymienić choćby szybką przeglądarkę internetową korzystającą z mechanizmów oszczędzania transferu danych, dzięki czemu rachunki za mobilny internet nie powinny przyprawiać o zawrót głowy.

Wszystkie zalety Nokii Asha 305 można obejrzeć na poniższym filmie:

http://youtu.be/cBjgWdrE8uc

Wpis powstał we współpracy z partnerem Spider’s Web, firmą Nokia.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst