Tech

Football Fan Guide - aplikacja stworzona we współpracy z fanami Nokia Poland na Facebooku

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej powoli się już kończą, ale zainteresowanie gości naszym krajem nie słabnie. Zewsząd słyszymy głosy chwalące nasz kraj za przygotowanie imprezy. Warto zadbać o to, aby ci, którzy odwiedzą Polskę po rekomendacjach kibiców piłkarskich, mogli łatwo zdobyć niezbędne informacje o najciekawszych miejscach. Najlepiej takich, które są polecane przez samych mieszkańców polskich miast, a nie takich, które widnieją w oficjalnych przewodnikach.

Nokia przygotowała aplikację na Facebooku, w której prawie ćwierćmilionowa społeczność skupiona wokół marki Nokia w tym największym serwisie społecznościowym mogła dodawać interesujące miejsca oraz porady dla odwiedzających nasz kraj fanów piłki nożnej. Najlepsze propozycje zostały nagrodzone smartfonami Nokia Lumia 610 i znalazły się w Poradniku Kibica – bezpłatnej aplikacji na platformy: Windows Phone oraz Symbian.

Rekomendacje fanów Nokia Poland dotyczyły czterech polskich miast, w których rozgrywane jest Euro 2012, czyli: Gdańska, Poznania, Warszawy oraz Wrocławia. Miejsca i porady dodawane były w ramach pięciu kategorii: Zabytki i muzea, Jedzenie, Puby i życie nocne, Zakupy oraz Porady.

Wyselekcjonowane miejsca i wskazówki na pewno będą pomocne dla każdego, kto odwiedzi Polskę nie tylko podczas Euro, ale także w gorącym okresie wakacyjnym.

Aplikacja jest dostępna w Nokia Store i Windows Marketplace od początku Euro 2012. Przydatna będzie zapewne długo po nim.

Wpis został przygotowany we współpracy z partnerem Spider’s Web, firmą Nokia.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst