REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Technologie

Samsung Galaxy S3 na żywo ze Spider's Web

Samsung Galaxy S3 na żywo ze Spider’s Web
REKLAMA
181 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Samsung właśnie prezentuje swoje najnowsze, mocno owiane tajemnicą dziecko. Konferencja pod tytułem „The Next Big Thing is Coming” odbywa się w niecodziennych dla Samsunga okolicznościach – duży event dedykowany tylko i wyłącznie jednemu urządzeniu. Prezentacje poprzednich urządzeń z serii Galaxy – Galaxy S i Galaxy S II – odbywały się niejako „przy okazji”. Tym razem Samsung nie próżnuje i przygotował konferencję premierową dla co najmniej kilku tysięcy dziennikarzy z całego świata. Oto nasza relacja ‚na żywo’. Poniżej stream live z konferencji. Będziemy również uaktualniać ten wpis w miarę pojawiania się nowych informacji.

Samsung prezentuje dziś usługi, a nie kolejnego topowego smartfona. Samsung Galaxy S III, bo tak nazywa się nowe, topowe dziecko Samsunga, będzie miał mocny, 4 rdzeniowy procesor Exynos, 1 GB RAMU, ekran HD Super AMOLED o przekątnej 4,8 cala, grubości 86 mm i wadze 133 gramów. Telefon inspirowany jest naturą – tylny panel wyknano w nowej technologii Hyperglaze, a cały interfejs ma być zgodny z naturą i dostosowany do środowiska.

Pierwsza reklama TV Samsunga Galaxy SIII

Oto dokładne specyfikacje techniczne nowego Samsunga Galaxy S3:

Wymiary: 136.6 x 70.6 x 8.6mm
Procesor Quad-core 1.4GHz Samsung Exynos
Pamięć: 1GB RAM
Dysk: 16GB / 32GB / 64GB internal, microSD
Ekran: Super AMoled o przekątnej 4,8 cala, o rodzielczości 1280×720
Aparat fotograficzny: rozdzielczość 8 megapikseli, wideo 1080 p przy 60 klatkach na sekundę; druga kamera – 1,9 megapiksela
Bateria: pojemność – 2,100mAh
System operacyjny: Android 4.0 ICE z nakładką Touchwiz 5.0

Najciekawsze możliwości oprogramowania w nowym Samsungu Galaxy SIII:

Smart Stay – aparat telefoniczny sam wyczuje kiedy przestaniemy na niego patrzeć. To oznacza, że ekran samoistnie nie wyłączy podświetlania dopóki na niego… będziemy patrzeć.

S Voice – system sterowania głosowego na wzór Siri znanej z najnowszego iPhone’a. System obsługuje 8 języków w tym różne dialekty języków: angielskiego, hiszpańskiego oraz francuskiego.

Social Tag – usługa rozpoznawania twarzy znajomych na zdjęciach na wzór tagowania osób w serwisie Facebook. Social Tag współpracuje z AllShare, za pomocą którego można w łatwy sposób udostępnić zdjęcie osobom, które zostały na nim oznaczone

Direct Call – usługa polegająca na tym, że podczas pisania wiadomości SMS do wybranej osoby, podniesienie aparatu do wysokości ucha skutkuje wywołaniem jej numeru telefonu w celu rozmowy głosowej

Ponadto nowy Samsung Galaxy SIII będzie miał możliwość bezprzewodowego ładowania za pomocą technologii rezonansu. Samsung nawiązał także współpracę z serwisem Dropbox – posiadacze najnowszego topowego smartfonu Samsunga uzyskają dodatkową darmową przestrzeń w tym serwisie oferującym przechowywanie danych w tzw. technologicznej chmurze.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA