Tech

Nie ma już Read It Later. Jest Pocket

Read It Later, jedno z najpopularniejszych narzędzi do zapisywania treści „na później” przeszło mocne odświeżenie, łącznie z nazwą. „When you find something you want to view later, put it in Pocket” – tak brzmi teraz motto dawniejszego Read It Later. Serwis otrzymał całkowicie odświeżone aplikacje mobilne i aplikację webową i zapowiada się, że Pocket będzie prowadził teraz mocną ofensywę.

Pocket już zintegrowany jest z setkami aplikacji i serwisów, a skrócenie nazwy i nowa, spójna i atrakcyjniejsza szata graficzna mają okazję powalczyć o użytkowników, którzy dotychczas z „curation” świadomie niewiele mieli wspólnego. Przyznaję, że Read It Later dopiero teraz nabiera dla mnie, jako użytkownika, który do trendu zachowywania i segregacji treści podchodził dosyć sceptycznie, kształtu, który może skłonić do częstszego korzystania.

Nowy Pocket dostępny jest pod tym adresem. Dajcie znać w komentarzach, co sądzicie o takiej zmianie i czy podoba się Wam – bo zmiana jest dosyć znaczna i widoczna, i pewnie nie obejdzie się bez narzekań. Ja jednak liczę, że dla Read It Later jest do duży krok naprzód.

Ewa

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst