REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Nie ma już Read It Later. Jest Pocket

17.04.2012
18:53
REKLAMA
REKLAMA

Read It Later, jedno z najpopularniejszych narzędzi do zapisywania treści „na później” przeszło mocne odświeżenie, łącznie z nazwą. „When you find something you want to view later, put it in Pocket” – tak brzmi teraz motto dawniejszego Read It Later. Serwis otrzymał całkowicie odświeżone aplikacje mobilne i aplikację webową i zapowiada się, że Pocket będzie prowadził teraz mocną ofensywę.

Pocket już zintegrowany jest z setkami aplikacji i serwisów, a skrócenie nazwy i nowa, spójna i atrakcyjniejsza szata graficzna mają okazję powalczyć o użytkowników, którzy dotychczas z „curation” świadomie niewiele mieli wspólnego. Przyznaję, że Read It Later dopiero teraz nabiera dla mnie, jako użytkownika, który do trendu zachowywania i segregacji treści podchodził dosyć sceptycznie, kształtu, który może skłonić do częstszego korzystania.

Nowy Pocket dostępny jest pod tym adresem. Dajcie znać w komentarzach, co sądzicie o takiej zmianie i czy podoba się Wam – bo zmiana jest dosyć znaczna i widoczna, i pewnie nie obejdzie się bez narzekań. Ja jednak liczę, że dla Read It Later jest do duży krok naprzód.

Ewa

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA