Myślisz, że deweloperzy zarabiają tylko na iPhonie? Nokia też daje zarobić. I to dużo
O deweloperach zarabiających wielkie i szybkie pieniądze na sprzedaży aplikacji na iPhone'y krążą legendy - nie ma miesiąca, aby w wir medialnych doniesień nie dostała się historia jakiegoś niezależnego, małego studia, które w ciągu miesiąca, czy dwóch zarobiło miliony dolarów na hitowej aplikacji w App Store. Tymczasem równie spektakularne kariery robią deweloperzy oprogramowania piszący aplikacje na smartfony Nokia.

REKLAMA