REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

2 miliony Samsungów Note sprzedanych

01.03.2012
22:58
REKLAMA
REKLAMA

Koreański producent w rozmowie z Forbes zdradził szczegóły dotyczące wielkości sprzedaży swojego tableto – smartfona.

Samsung N7000 Galaxy Note pod wieloma względami jest urządzeniem wyjątkowym. Jest ogromnym smartfonem i jednocześnie niewielkim tabletem wyposażonym w stylus. Samsung bardzo mocno promuje swój produkt i ma nadzieję, że nadrobi on zaległości sprzedażowe za niezbyt popularnymi tabletami Galaxy Tab. Dodatkowo Linia Note doczekała się większego, 10.1-calowego tabletu.

Samsung chwali się wynikami ze sprzedaży Galaxy Note, bo ma czym. Wprowadzony w październiku zeszłego roku smartfon pierwszy milion zakupionych sztuk osiągnął w dwa miesiące. Kolejne dwa miesiące i kolejny milion pokazują, że popularność innowacyjnego Note nie maleje, wciąż utrzymuje się duża sprzedaż urządzenia wiec nie mamy do czynienia jedynie z efektem zachwytu nowością.

Producent jest bardzo zadowolony ze swojego urządzenia. Zostało uruchomionych wiele kanałów promocji telefonu (w Polsce np. w formie prezentacji osobistej w największych centrach handlowych, w serwisach muzycznych np. Grooveshark itd.). Samsung planuje sprzedać jeszcze przynajmniej 8 milionów Galaxy Note’ów do końca roku.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA