Tech

Twitter uaktualnia swoje aplikacje mobilne i wypuszcza aplikację na Kindle Fire

Serwis mikroblogowy udostępnił wczoraj aktualizację do swojej aplikacji na iPhone’a oraz Androida i jednocześnie wypuścił pierwszą wersję na tablet Amazonu – Kindle Fire.

Głośno ostatnio było o tym, że aplikacja Twittera bez zezwolenia przechwytuje i przetrzymuje dane z kontaktów zapisanych w telefonach użytkowników. Twitter szybko zareagował, umieszczając w marketach aplikacji mobilnych Apple i Google uaktualnienie, które wprowadziło okienko z pytaniem o pozwolenie na skanowanie książki adresowej – oczywiście teraz istnieje możliwość odmowy dostępu.

Twitter na Androida został zoptymalizowany do obsługi na tabletach z systemem firmy z Mountain View. W wersji na iPhone’a została reaktywowana funkcja kopiowania i wklejania tekstu oraz oznaczanie wszystkich wiadomości jako przeczytanych.

Właścicieli tabletów firmy Amazon ucieszy informacja, że dziś w Amazon Appstore pojawi się oficjalna aplikacja Twittera. Serwis poinformował również, że do czwartku ich aplikacja trafi również do Barnes & Noble Nook Store.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst