REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Timeline dla fan page’y już wkrótce

16.02.2012
10:40
REKLAMA
REKLAMA

Facebook poprowadzi 29 lutego spotkanie zatytułowane fMC, które kierowane jest do marketerów. Przedstawione zostaną nowe możliwości w promocji i rozwiązania dla biznesu, a w tym najprawdopodobniej również… Timeline.

To, że poza użytkownikami nowy wygląd facebookowej tablicy otrzymają również strony, jest pewne. Wciąż nie było jednak wiadomo kiedy ma to nastąpić. W chwili obecnej Facebook finalizuje wprowadzanie Timeline’ów użytkownikom na całym świecie. O tym, że temat wprowadzenia nowych funkcji dla fan page’y zostanie poruszony na konferencji ostatniego dnia tego miesiąca, poinformowała agencja reklamowa AdAge.

Nawet jeżeli na fMC Facebook zaprezentuje Timeline dla stron, nie będzie się można spodziewać wprowadzenia go w przeciągu kilku dni i od razu na wszystkich stronach. Najprawdopodobniej, podobnie jak w zeszłym roku na kontach użytkowników, Timeline pojawi się na wąskiej grupie stron w wersji beta. Wprowadzenia funkcji w kolejnych krajach będzie zapewne uprzedzane wcześniejszymi zapowiedziami.

Timeline dla stron da fan page’om nowe ciekawe funkcje i narzędzia, z których warto wymienić chociażby cover photo czy możliwość wprowadzenia ważnych dla firmy wydarzeń w formie statusów ze zdjęciami z datą przeszłą.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA