Piękna Belle zawitała na Symbiana
O Symbianie Belle pisaliśmy w sierpniu 2011 r., że wygląda pięknie, że ma UI na miarę współczesnych standardów rynkowych, że wprowadza nowy panel powiadomień, że lepiej zarządza się widgetami na poszczególnych ekranach. Teraz najnowsza wersja Symbiana trafia w końcu na topowe modele z tymże systemem operacyjnym, czyli: Nokia N8, Nokia E7, Nokia E6, Nokia X7, Nokia C6-01, Nokia C7 oraz Nokia Oro.

REKLAMA