MWC 2012: Nokia Belle vel Symbian to Czyste Zło?
Stephen Elop dumnie udziela wywiadów i wygląda na bardzo z siebie zadowolonego. Odnoszę wrażenie, że wciąż jest zadowolony z podjętych przez siebie wyborów. Co ciekawe, akcjonariusze zaczynają go popierać i wzywają do porzucenia systemu Belle na rzecz „kafelków”.

REKLAMA