REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Mark Zuckerberg dołączył do Pinterest

15.02.2012
18:17
REKLAMA
REKLAMA

Niewątpliwie najgorętszym startupem ostatnich miesięcy jest Pinterest, dający możliwość społecznościowego „przypinania” ciekawych, głównie graficznych treści. Swoje konto w tym serwisie otworzył szef największego portalu społecznościowego w historii internetu – Mark Zuckerberg.

CEO Facebooka posiada prywatne konta w najpopularniejszych serwisach społecznościowych, jednak nie jest on dość aktywnym użytkownikiem, o czym świadczy np. ilość tweetów w jego kanale. O Pinterest wciąż jeszcze można mówić, że jest świeżym startupem. Jego sukcesy i ogromny, rekordowy przyrost popularności, odsłon i użytkowników spowodowały jednak, że i nim zainteresował się właściciel społecznościowego giganta.

Podobnie jak w przypadku innych społecznościówek, również na pinterestowej tablicy Zucka świeci pustkami – jak na razie ma 3 Piny, choć śledzi już ponad 120 użytkowników. Swoje konto połączył też z kontem na Facebooku.

Nie wiadomo czy to ciekawość skłoniła Zuckerberga do założenia swojego konta w najgorętszym serwisie ostatnich kilku tygodni. Nie wydaje się możliwe, aby Facebook obawiał się zagrożenia ze strony startupu. A może serwis z Palo Alto „zapożyczy” z Pinteresta jakieś ciekawe funkcje?

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA