REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Koty rządzą internetem. Światem. Czcionkami też

16.02.2012
18:54
Koty rządzą internetem. Światem. Czcionkami też
REKLAMA
REKLAMA

O tym, że koty rządzą internetem wiadomo nie od dziś. Dzięki nowoczesny technologiom, szybszemu przepływowi informacji i aparatom w praktycznie każdym telefonie każdy dzień przynosi na to kolejne dowody. Czy koty czują się przez to zagrożone, boją się, że gdy ich dominacja nad ludźmi przebije się do masowej świadomości stracą przewagę? Nie, bo doskonale wiedzą, że są bytami wyższymi i tak, jak rządziły już w starożytności, będą rządzić po wsze czasy.

YouTube istnieje tylko po to, byśmy mogli oglądać wideo ze słodkimi kociakami, a podobno prawdziwa nazwa tego serwisu to CatVideos.

Prawdziwa, nieocenzurowana wersja logo YouTube

Wiemy też z nieoficjalnych źródeł, że to wcale nie Anonimowi stoją za największych ruchem haktywistów w internecie – to Catonymous.

Poza tym koty wciąż paczą na nas swym czujnym okiem i pokazują swoje wpływy polityczne. Zawsze mają celny komentarz dotyczący najważniejszych wydarzeń społecznych.

Grzecznościowy komentarz ze strony kotów odnośnie Tłustego Czwartku

W Polsce powstało nawet specjalne wyznanie dedykowane kotom, Paczaizm. Starożytni Egipcjalnie mieli więcej racji czcząc koty, niż przypuszczaliśmy.

Tym razem serwis BuzzFeed dotarł do ważnych informacji o pochodzeniu czcionek – wszystkie mają swe korzenie w kotach! Teorie spiskowe, jakoby koty rządziły nie tylko internetem, ale całym światem, okazują się być bliższe prawdy, niż sądziliśmy!

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA