REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Do zobaczenia jutro na Social Media Day we Wrocławiu!

22.02.2012
20:56
Do zobaczenia jutro na Social Media Day we Wrocławiu!
REKLAMA
REKLAMA

Już jutro we Wrocławiu odbędzie się kolejna edycja Social Media Day, cyklicznych konferencji dla osób zainteresowanych mediami społecznościowymi. Tym razem tematyka imprezy skupiona będzie na wpływie technologii na komunikację w mediach społecznościowych, czyli zagadnieniu szczególnie bliskim mojej osobie, bo stojącej w bliskiej korelacji do urządzeń mobilnych. Będę więc jutro we Wrocławiu także i ja i opowiem co nieco o tym, jak urządzenia mobilne zmieniają komunikację międzyludzką. Oprócz mnie cała plejada świetnych prelegentów, więc tym przyjemniej jest mi na Social Media Day zaprosić! 

Oprócz mnie, na Social Media Day wystąpią także między innymi – słynny redaktor naczelny TheRegister.co.uk, jednego z najbardziej wpływowych brytyjskich serwisów poświęconym technologiom – Jotn Lettice, najbardziej aktywny polski bloger piszący o Apple – Krystian MacKozer Kozerawski, przedstawiciele firm Microsoft oraz HTC, a także Dominik Kaznowski. Pełen program konferencji znajduje się tutaj. Jak zauważycie, moje wystąpienie otworzy jutrzejsze spotkanie. Social Media Day startuje o godzinie 16:30 w Instytucie Dziennikarstwa Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego we Wrocławiu.

Jeśli na sali znajdą się fani Spider’s Web, to zapraszam do podejścia do mnie i zagadania. Aaa, i proszę się mnie jutro nie przestraszyć, gdyż wyglądam nieco… specyficznie. W ostatni weekend jakiś miły człowiek poczęstował mnie butelką. Wylądowała na mojej głowie i od tego czasu moje czoło i oko mają codziennie inny kolor. Nie mogę Wam niestety powiedzieć jaki będą miały jutro, bo jeszcze nie wiem.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA