REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Wylicytuj ze Spider's Web piękny album od Google w ramach Aukcji WOŚP na Allegro!

22.12.2011
20:49
Wylicytuj ze Spider’s Web piękny album od Google w ramach Aukcji WOŚP na Allegro!
REKLAMA
REKLAMA

Dostaliśmy dziś od Google Polska w ramach świątecznych życzeń album, który podsumowuje konkurs zorganizowany przez firmę w kwietniu tego roku dla uczniów szkół podstawowych w Polsce. Konkurs polegał na narysowaniu logo Google, które byłoby rozwinięciem zdania: „Każdy wie, że w Polsce…”. Album przedstawia kilkaset najlepszych prac konkursowych. Są też naklejki z dziesięcioma wyróżnionymi pracami, w tym zwycięski projekt autorstwa Martyny Króliszewskiej z Murzasichła, który uświetnił objęcie przez Polskę Prezydencji w Unii Europejskiej 1 lipca 2011 r. (ta praca widnieje jako zdjęcie główne przy niniejszym wpisie). 

Ten przepięknie wydany album czeka na swojego nowego właściciela, którym będzie jeden z Czytelników serwisu Spider’s Web. Album wystawiliśmy na aukcję Allegro w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z ceną początkową 1 zł. Jest więc szansa na to, aby walcząc o piękny album od Google’a zrobić przy okazji dobry uczynek. Całość wynegocjowanej ceny za album zostanie bowiem przelana na konta Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku zbiera pieniądze na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

Mamy wielką nadzieję, że wynegocjowana cena za album z Google Doodle będzie znaczna! Aukcja trwa od dzisiaj do przyszłego czwartku (29 grudnia 2011 r.) do godziny 19:11. O aktualnych cenach będziemy informować na naszych fanpage’ach: na Facebooku oraz Google+.

Serdecznie zapraszamy!

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA