REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Nokia prezentuje nawigację oraz mapy na Windows Phone (wideo)

09.12.2011
14:33
Nokia prezentuje nawigację oraz mapy na Windows Phone (wideo)
REKLAMA
REKLAMA

Mapy i darmowa nawigacja Nokia to od dawna jedna z głównych przewag konkurencyjnych fińskiego producenta telefonów komórkowych. Usługi te zadebiutują także na smartfonach Nokia z systemem operacyjnym Windows Phone. Co więcej mapy i nawigacja będą dostępne za darmo na wszystkich bez wyjątku modelach Nokia z Windows Phone.

Nawigacja Nokia oferuje trzy rodzaje sterowania: pieszo, komunikacją miejską oraz samochodem. Producent umożliwił także pobieranie wybranych map do pamięci telefonu, dzięki czemu nie trzeba się martwić o połączenie internetowe w trasie – wystarczy w domu zachować w pamięci telefonu trasę przejazdu by potem korzystać z niej w trakcie podróży. To szczególnie przydatna opcja w przypadku zagranicznych wyjazdów, ponieważ dzięki niej można zaoszczędzić na wysokich kosztach roamingu pakietów internetowych. Nawigacja Nokia działa w ponad 100 państwach na całym świecie.

Nokia Mapy to z kolei darmowa usługa geolokalizacyjna na telefonach Nokia z Windows Phone. Dzięki niej użytkownik będzie mógł odnaleźć drogę do najbliższych punktów usługowych, takich jak na przykład restauracje, puby, parki, czy hale koncertowe. Z poziomu aplikacji Nokia będzie można także zapoznać się ze szczegółami najbliższych miejsc – na przykład godzin otwarcia punktu oraz możliwości płatności.

Więcej na poniższym materiale wideo.

http://www.youtube.com/watch?v=uSyJoOv6bAQ

* wpis został przygotowany we współpracy z partnerem, firmą Nokia

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA