REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Nokia partnerem serwisu Spider's Web

05.12.2011
19:43
Nokia partnerem serwisu Spider’s Web
REKLAMA
REKLAMA

Miło mi poinformować, że Nokia została partnerem serwisu Spider’s Web. W ramach partnerstwa, Nokia będzie dysponowała prawem do szeregu aktywności o charakterze promocyjnym w naszym serwisie. Każda treść reklamowa poza bannerami reklamowymi będzie posiadać adnotację „Stworzony przy współpracy z partnerem”.

Nokia oraz serwis Spider’s Web będą również organizować cykliczne konkursy dla Czytelników Spider’s Web, w których do wygrania będą bardzo atrakcyjne nagrody. Wkrótce przedstawimy więcej informacji na ten temat.

Przy okazji pragnę poinformować, że partnerstwo z Nokia nie oznacza zmiany charakteru redakcyjnego serwisu Spider’s Web, także w kontekście opisywania przez blogerów oraz redaktorów serwisu Spider’s Web rynku mobilnego, a w tym działalności, produktów i usług Nokia. Tak jak dotychczas, blogerzy i redaktorzy Spider’s Web mają wolną rękę – oczywiście w ramach uzgodnionej ogólnej linii redakcyjnej serwisu – w konstruowaniu wypowiedzi na temat rynku mobilnego, w tym na temat działalności, produktów i usług Nokia.

Na koniec dodam, że partnerstwo z firmą Nokia traktuję jako bardzo ważne wydarzenie w historii serwisu Spider’s Web, które z jednej strony uwiarygadnia nasz serwis jako istotne medium internetowe piszące na temat technologii, a z drugiej daje nam szansę na dalszy dynamiczny rozwój. Mam nadzieję – a w zasadzie jestem przekonany – że zyskają na tym również nasi Czytelnicy.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA