REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Integracja z Marketplace oraz Xbox Live w Nokia Lumia 800 (wideo)

19.12.2011
21:32
Integracja z Marketplace oraz Xbox Live w Nokia Lumia 800 (wideo)
REKLAMA
REKLAMA

Nokia zaprezentowała kolejne wideo przedstawiające pierwszy smartfon z systemem Windows Phone swojej produkcji, który wkrótce wejdzie do sprzedaży na polskim rynku – Nokia Lumia 800. Tym razem materiał poświęcony jest integracji smartfonu ze sklepem z aplikacjami mobilnymi Windows Marketplace oraz serwisem gier Xbox Live.  

Co wyróżnia aplikacje pobierane ze sklepu Marketplace to fakt, iż są one zaprojektowane w sposób umożliwiający szybką identyfikację sposobu nawigacji po aplikacji. Zdecydowana większość aplikacji dostępnych w sklepie jest zbliżona wyglądem do aplikacji fabrycznych, co sprawia wrażenie jakby były częścią systemu operacyjnego. To dzięki koncepcji panoramicznego dizajnu intefejsu użytkownika aplikacji systemu Windows Phone, w którym kolejne ekrany aplikacji przedstawiają inną funkcjonalność. Istotną cechą funkcjonowania sklepu z aplikacjami mobilnymi na smartfon Nokia Lumia 800 jest fakt, iż można wypróbować aplikacje przed ich zakupem.

Z kolei dzięki integracji z usługą Xbox Live, użytkownicy Nokia Lumia 800 mają możliwość poszerzenia możliwości smartfonu we współpracy z konsolą Xbox od Microsoftu. Usługa Xbox Live w smartfonie pozwala nie tylko na śledzenie tego, w co grają nasi znajomi, ale również kontynuować grę rozpoczętą na konsoli Xbox na smartfonie.

Więcej o obu usługach Microsoftu w smartfonie Nokia Lumia 800 na poniższym materiale wideo.

Więcej informacji o smartfonach Nokia z Windows Phone na: www.lumia.pl

* wpis został przygotowany we współpracy z partnerem Spider’s Web, firmę Nokia.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA