REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Tomasz Lis poprowadzi… Onet.

19.09.2011
16:26
REKLAMA
REKLAMA

Ciekawa akcja Onetu – W najbliższą środę, 21 września, Tomasz Lis na jeden dzień dołączy do zespołu redakcyjnego Onetu. Jako specjalny wydawca poprowadzi kolegia redakcyjne, będzie zarządzał bieżącą pracą redakcji oraz treściami na stronie głównej. Lis jest kolejnym po Kamilu Durczoku i Wojciechu Mannie znanym dziennikarzem, który przyjął zaproszenie wydawania Onetu w cyklu „VIP wydaje”.

We wtorek Tomasz Lis poprowadzi kolegium redakcyjne i przygotuje plan redakcyjny na środę, odpowie również na pytania nadesłane mailowo przez użytkowników Onetu w wywiadzie, który przeprowadzi z nim Jacek Nizinkiewicz, autor regularnie ukazujących się  na Onecie wywiadów z osobistościami życia publicznego. Wywiad ukaże się w środę.

Wśród sygnowanych specjalnym graficznymznakiem „Tomasz Lis poleca” materiałów na „jedynce” Onetu pojawią się m.in. reportaże:  „Niewidzialni nielegalni” o dzieciach nielegalnych imigrantów w Polsce z OnetWiadomości, „Inny wymiar kibicowania” z OnetSport oraz „Najdziwniejsze historie taksówkowe” przygotowane przez redakcję społeczności.

W środę, 21 września, Tomasz Lis jako specjalny wydawca z warszawskiej siedziby spółki będzie zarządzał bieżącymi pracami wszystkich redakcji i wydawców strony głównej, decydując o tym co, kiedy i gdzie pojawi się w tym dniu na stronie głównej Onetu.

Ciekawa akcja Onetu, która ma zapewne uwiarygodnić portal, czyniąc go bardziej poważnym, a przy okazji nieźle wypromować. To nie pierwsza tego typu akcja. Swego czasu Bono, wokalista U2, był przez jeden dzień redaktorem naczelnym „Vanity Fair”. O tym magazynie mówił wtedy cały świat. O Tomaszu Lisie w Onecie cały świat raczej nie będzie mówił, ale na pewno większa część Polski.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA