REKLAMA

iTunes w Polsce już niemal pewne - nowy regulamin iTunes (AKTUALIZACJA 2)

28.09.2011 15.59
iTunes w Polsce już niemal pewne – nowy regulamin iTunes (AKTUALIZACJA 2)
REKLAMA
REKLAMA

Do tej pory były plotki i nie domówienia, dziś Krystian Kozerawski vel Mackozer zamieścił krótką informację na blogu o zmianie warunków. My też już to sprawdziliśmy i faktycznie są znaczne zmiany pomiędzy starymi warunkami a nowymi. Doszła cała nowa sekcja dotycząca iTunes Store. Wszystko wskazuje na to, że już za niedługo w  Polsce będziemy mogli kupować muzykę i filmy z iTunes Store PL.

Stare warunki dostępne są na stronie Apple, natomiast by zobaczyć nowe należy zalogować się do App store poprzez iTunes na PC/Mac i spróbować pobrać jakikolwiek program na urządzenia z iOS, naszym oczom ukażą się nowe warunki.

Oto kilka screenów:

AKTUALIZACJA: Pamiętacie listę katalogową iTunesa na polskich stronach Apple’a? Jeszcze 7 września, kiedy o niej informowaliśmy nie było w niej wielu artystów. Zajrzyjcie tam dzisiaj – jest już chyba wszystko to, co Apple oferuje w swoich europejskich sklepach: pełen przekrój artystów z każdego możliwego rodzaju muzyki.

Obstawiamy przyszły wtorek jako termin debiutu iTunes Music Store Polska

AKTUALIZACJA 2: Gdy zalogujecie się do polskiego konta w iTunes Store zobaczycie nową zakładkę „Music”. Na razie jest pusta, ale… rozwinięcie menu kategorii przy zakładce Music prowadzi – m.in. – do tego:

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA