REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Gwiezdne Jaja - Komplenta saga kontratakuje

16.09.2011
21:24
REKLAMA
REKLAMA

Gwiezdna saga wreszcie zawitała na Blu-ray – dziś miała miejsce światowa premiera tego wydawnictwa – ja w swoje zaopatrzyłem się wczoraj w jednym z elektromarketów. Poza niemiłym brakiem bezstratnego formatu dźwięku w wersji oryginalnej dostaliśmy bardzo ciekawą wkładkę z… literówką. Oczywiście takie błędy się zdarzają w druku, w sieci po prostu każdemu, ale wprowadzenie setek sztuk produktu z gigantycznym błędem na opakowaniu jest dużym niedopatrzeniem ze strony dystrybutora. Dystrybutor po dzisiejszym ataku na swoim fanpage’u zachował się bardzo w porządku jak na sytuację kryzysową wydając krótkie oświadczenie oraz zapewniając, że do sprawy wróci w poniedziałek. Oto jego treść:


Firma Imperial CinePix- wyłączny dystrybutor filmu Star Wars na BD nie miała wpływu jaka wersja językowa będzie dostępna w naszym regionie. Konfiguracja została odgórnie ustalona przez Lucas Film.

Literówka to oczywiście ludzki błąd, za który niezmiernie PRZEPRASZAMY. Jednocześnie mamy nadzieję, że cała ta sytuacja nie wpłynie na przyjemność oglądania sagi, a doda tylko smaczku tej wersji. W końcu to naprawdę jest teraz ‘biały kruk’;)

Ja na razie mogę powiedzieć jedynie, że jakość samego obrazu jest rewelacyjna. Niech moc będzie z wami!

paweloko

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA