REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

WPIS SPONSOROWANY: Archiweo - osobisty katalog przedmiotów

17.06.2011
12:45
REKLAMA
REKLAMA

Czy kiedykolwiek kupiłeś jakiś przedmiot zapominając, że już go masz? Czy brakuje Ci czasu na skatalogowanie posiadanych przedmiotów? Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się kupić nietrafiony prezent dla znajomego? Czy pamiętasz komu wypożyczyłeś swoją książkę? Jeśli na większość powyższych pytań odpowiedziałeś sobie twierdząco, to jestem przekonany, że przyda Ci się konto w serwisie Archiweo.pl.

Pomysł na serwis Archiweo.pl jest prosty – skatalogowanie posiadanych w domu przedmiotów: filmów, płyt muzycznych, gier, książek, czy czegokolwiek innego. Ale to nie wszystko, bo serwis umożliwia dzielenie się informacją o poszukiwanych przez siebie przedmiotach, jak również przeprowadzaniu transakcji – kupna/sprzedaży czy wymiany poszczególnymi przedmiotami. Można obserwować stan wypożyczeń poszczególnych przedmiotów oraz dyskutować na ich temat w grupach tematycznych. Od niedawna serwis ma aplikację mobilną na iPhone’a i iPada, która jest naturalnym rozszerzeniem serwisu www.

Aplikacja Archiweo ma za zadanie wyjść naprzeciw potrzebom najbardziej aktywnych użytkowników serwisu oczekujących szybkiego dostępu do kolekcji swoich przedmiotów z dowolnego miejsca i w dowolnym momencie. Za pomocą aplikacji szybko dotrzemy do kluczowych miejsc w serwisie, czyli do części: „Mam to” oraz „Chcę to mieć”, zarówno własnych, jak i dodanych przez innych użytkowników. W trakcie zakupów użytkownicy mogą za jej pomocą łatwo sprawdzić, czy daną rzecz już posiadają w swoim katalogu, unikając tym samym zakupu tego samego przedmiotu po raz kolejny.

Za pomocą aplikacji mobilnej Archiweo użytkownicy serwisu mogą dodawać przedmioty do listy „Chcę to mieć” bezpośrednio z urządzenia mobilnego. W ten sposób można na przykład szybko zbudować listę będącą świetnym źródłem pomysłów na prezenty. Można również poznać gusty znajomych przeglądając przedmioty, które chcieliby otrzymać. To z kolei może ułatwić decyzję zakupową odnośnie prezentów (czyli coś, co mnie osobiście zawsze niezwykle stresuje – nigdy nie wiem co komu kupić…).

Aplikacja Archiweo jest dostępna z App Store za darmo.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA