REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

GoDealla.TV - telewizja internetowa o zakupach grupowych

15.06.2011
14:00
REKLAMA
REKLAMA

Wokół zakupów grupowych, serwisu Grupon oraz jego rozlicznych konkurentów narosło już tyle dziwnych spekulacji, komentarzy, zabobonów i przekłamań, że pomysł na przygotowanie specjalnej telewizji internetowej poświęconej zagadnieniom zakupów grupowych wydaje się bardzo na czasie.

Agregator zakupów grupowych GoDealla.pl właśnie uruchomił nowy projekt – GoDeallaTV. Premiera pierwszej części pilotażowego odcinka ma miejsce dziś, natomiast druga część zostanie wypuszczona w przyszłą środę, tj. 22 czerwca br. Pierwszym gościem serii jest Łukasz Czajka, Prezes Zarządu DGA FastDeal Sp. z o.o.

Mała wklejka z informacji prasowej: GoDealla.TV to pierwszy w Polsce internetowy program wideo, który jest całkowicie dedykowany zakupom grupowym. Podczas emisji zaprezentujemy sylwetki reprezentantów największych graczy na rynku, porozmawiamy z niezależnymi specjalistami, wyjdziemy z pytaniami do przedsiębiorców i zapytamy o opinię samych użytkowników. Naszym celem jest przeprowadzenie luźnej konwersacji z ciekawymi ludźmi, którzy mają wiele do powiedzenia. Chcemy zainteresować naszych użytkowników tematami wychodzącymi poza sam kupon, choć takich również nie zabraknie.

W pierwszym odcinku rozmawialiśmy o debiucie Groupona na giełdzie i niefortunnej łódzkiej akcji, mówiliśmy również o konieczności edukacji przedsiębiorców, metodologii działania serwisu FastDeal.pl i o wielu innych sprawach, stąd pierwszy odcinek został podzielony na dwie części. Na koniec drugiej części zostanie ogłoszony ciekawy konkurs, a w nim do wygrania atrakcyjne nagrody!

Łukasz Czajka, FastDeal.pl – cz.1 from GoDeallaTV on Vimeo.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA