Tech

Pamiętacie projekt Microsoft Courier? There's (will be) an app for that

Projekt tabletu Microsoft o wdzięcznej nazwie Courier rozpalił swego czasu nadzieję fanów urządzeń mobilnych na coś naprawdę… hmm… innego niż iPad. Jednak tak szybko jak laboratoria Microsoftu pokazały rewelacyjny koncept, tak szybko Redmond go skasowało.


No, ale że świat nie cierpi pustki, to znalazło się dwóch śmiałków, którzy chcą przenieść koncept Couriera na… iPada. I pracują nad aplikacją Tapose, która swoimi funkcjonalnościami będzie przypominać to, co pozostawił po sobie koncept Couriera.

Projekt naprawdę śmiały! Trzeba szczerze powiedzieć, że na razie niewiele wiadomo o projekcie poza tym, że jest ambitny. Aplikacja jest – jak to się ładnie mówi – w ‚fazie niemowlęcej’, a deweloperzy ciągle szukają wsparcia finansowego, które umożliwiłoby im szybkie dokończenie projektu. W planach jest także przygotowanie aplikacji na system Android.

Panowie zbierają pieniądze w serwisie Kickstarter. Chcieli zebrać 10 tys. dol.,a mają już uzbieranych prawie 15 tys. dol., a do zamknięcia ‚rundy finansowania’ zostało jeszcze 19 dni.

Będziemy się przyglądać temu projektowi na Spider’s Web.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst