Tech

Empik przejmuje Gry-Online.pl

Niesamowita informacja przyszła po godzinie 14:00 – Empik kupił Gry-Online S.A. właściciela serwisu gry-online.pl – zdecydowanego lidera wśród polskich mediów związanych z rynkiem gier komputerowych i video, z ponad 3 milionami unikalnych użytkowników miesięcznie.

Warunki transakcji nie zostały ujawnione, ale z tego co słyszymy ‚po kątach’, kwoty wchodzące tutaj w grę były niemałe. Wkrótce nasz szerszy komentarz. Tymczasem odsyłamy do zapoznania się z informacją prasową, a w szczególności komentarza redakcji Serwisu Informacyjnego gry-online.pl, który brzmi tak:

Chcemy wyraźnie podkreślić, że wraz z dołączeniem do grupy EMF nie zmienia się skład redakcji, zespołu przygotowującego treść ani zarządu.Gry-online.pl pozostaje niezależnym serwisem, a posiadanie wsparcia tak dużej grupy może tylko przyczynić się do jego rozwoju. Aktualnie naszym głównym celem pozostaje przygotowanie całkowicie nowej wersji portalu gry-online.pl. W tym roku świętujemy dziesięciolecie powstania Serwisu Informacyjnego – przez dekadę udało nam się wypracować pozycję lidera wśród stron poświęconym elektronicznej rozrywce oraz zgromadzić wspaniałą społeczność skupioną m.in. wokół naszego forum dyskusyjnego. Na pewno będziemy pielęgnować i rozwijać wszystko co udało nam się do tej pory osiągnąć, a ze wsparciem EMF będzie to jeszcze łatwiejsze.

Reasumując, nasi Czytelnicy nie odczują żadnych zmian – dalej pozostajemy w pełni niezależnym serwisem. Wierzymy, że długofalowe efekty współpracy z podmiotami z grupy EMF na pewno pozwolą nam jeszcze szybciej się rozwijać i tworzyć serwis, który z przyjemnością będziecie odwiedzać.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst