REKLAMA

Spider's Web z nowym hostingiem - Hostersi

10.02.2011 14.21
Spider’s Web z nowym hostingiem – Hostersi
REKLAMA
REKLAMA

Nie bez małych przygód – ale miejmy nadzieję, że to tylko takie koty za płoty – dziś Spider’s Web przeszedł na nowy hosting. Od dzisiaj hostujemy się w polskiej firmie Hostersi. Jestem przekonany, że tym samym skończą się nasze problemy z niespodziewaną niedostępnością naszego serwisu.

Wcześniej hostowaliśmy się w OVH. Wydawało nam się, że to dobry wybór – duży, globalny gracz, który serwerową potęgą obsługuje pewnie z pół świata. Wierzyliśmy, że nie będzie problemów i że obsługa będzie szybka i bezproblemowa. Rzeczywistość kilkakrotnie zweryfikowała te założenia. Problemy techniczne mogę jeszcze zrozumieć (takie jak dość częste awarie serwera, na którym postawiony był Spider’s Web we? Francji), ale to, że kontakt z usługodawcą jest trudny i obarczony godzinami czekania jest już dla mnie nie do zaakceptowania.

Po tym, jak byle „wykop” wywalał nam serwis na długie godziny, a przedstawiciele OVH nie spieszyli z szybką pomocą (dla nich byliśmy pewnie malutkim niewartym uwagi pionkiem), zdecydowałem, że zmienimy dostawcę hostingu. Po małym rynkowym „riserczu” i zaczerpnięciu języka u tych i owych, wybór padł na polskiego dostawcę – firmę Hostersi.

Od początku rozmów z Hostersami bardzo podobało mi się ich podejście w rozmowach – szybko, konkretnie i elastycznie. Momentalnie doszliśmy do porozumienia i na bardzo – hmm.. – bardzo korzystnych warunkach serwis Spider’s Web hostowany będzie w? Rybniku. Przy okazji stosowny baner reklamowy Hostersów zawiśnie na Spider’s Web na stałe. Okazjonalnie będziemy także informować o najważniejszych wydarzeniach związanych z funkcjonowaniem Hostersów.

To tyle. Teraz możecie nas wykopywać do woli.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA