Nowa beta Opery z arcyciekawą opcją zarządzania kartami
Pojawiła się nowa robocza wersja przeglądarki Opera. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie przynosiła innowacyjnej i ciekawej funkcji zarządzania kartami. Aż dziw, że wcześniej nikt (chyba, poprawcie mnie jeśli się mylę) na to nie wpadł.
REKLAMA