Tech

WIDEO: Windows Phone 7 na LG Swift 7

Picture of the author

LG zaprezentował dziś Swift 7 – pierwszy komercyjny smartfon z mobilnym systemem operacyjnym Microsoftu – Windows Phone 7, nad którym obie firmy pracowały? 2 lata. Telefon pojawi się w Polsce po 21 października, a na półkach sklepowych należy go oczekiwać najwcześniej na początku listopada. Będzie to pierwszy telefon z WP7 nie tylko na rynku polskim, ale na całym świecie.

Poniżej 9-minutowy zapis pierwszych chwil z obcowania z Windows Phone 7. Na mnie system zrobił kapitalne wrażenie i szczerze wyznam, muszę hamować emocje, żeby nie napisać czegoś, z czego mógłbym być potem przez Czytelników Spider’s Web rozliczany? Powiem więc tyle – na podstawie tego, co widziałem dzisiaj (i tego co mam od dzisiaj w kieszeni?) naprawdę rozważam przesiadkę z iPhone’a i jego systemu iOS na telefon z systemem Microsoftu.

Zresztą zapraszam do obejrzenia demonstracji WP7. Bez mojego komentarza; samo wideo. Nie najlepszej jakości, gdyż nie było odpowiednich warunków świetlnych, ale zawsze…

AKTUALIZACJA: można sobie wybrać w opcjach odtwarzania nieco lepszą jakościowo wersję 460 px. Docelowo puszczę dużo lepszy materiał.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst