Tech

Mamy oficjalną odpowiedź Naszej-Klasy na spekulacje o sprzedaży

„Obecnie spółka jest całkowicie w rękach prywatnych inwestorów, co otwiera nowe możliwości dla poszukiwania partnerów zainteresowanych długoterminowym budowaniem wartości portalu i umacnianiem pozycji NK. Nie komentujemy wycen spółki prezentowanych w mediach.” – takie oświadczenie od rzeczniki prasowej N-K.pl otrzymał serwis Spider’s Web na zapytanie o prawdziwość spekulacji TechCrunch. To komentarz Dominika Kaznowskiego, pełnomocnika zarządu ds. marketingu & PR, odnośnie informacji podanych na Techcrunchu.

Cóż tu dużo mówić, oświadczenie jest tak skonstruowane, że rzeczywiście najprawdopodobniej coś jest na rzeczy. Poniżej tekst wcześniejszej notki o ewentualnej sprzedaży N-K, która pierwotnie ukazała się na naszym Mini Blogu. Wkrótce więcej na ten temat.

Sensacyjną wręcz informację w kontekście polskiego rynku przedstawił właśnie TechCrunch ? Nasza-Klasa jest na sprzedaż. Cena? 130 milionów euro. Czyżby większościowy właściciel NK ? litewska grupa Forticom Group, który jest spółką zależną od rosyjskiego giganta Digital Sky Technologies (przemianowaną niedawno na Mail.ru, z planami odnośnie IPO) znudził się polskim serwisem, który nie ma aktualnie dobrej passy?

Jeśli to prawda, to co przynosi TechCrunch (ponoć z dwóch źródeł), to ciekawe kto mógłby być zainteresowany. Może?, ekhm, Facebook?

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst