REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Tech

W Newsweeku o Sony Ericssonie i Nokii

REKLAMA
REKLAMA

W ciekawy eksperyment uwikłaliśmy się w najnowszym wydaniu tygodnika „Newsweek Polska”, który od dziś przez tydzień w kioskach na terenie całego kraju. Tekst ma dwóch autorów plus jedną współpracę – ja pisałem o Nokii, Marek Rabij z Newsweeka o Sony Ericssonie, a Michał Młynarczyk wspomagał z Londynu. Co z tego wynikło? Niecierpliwych zapraszam do kiosków, a stałych czytelników na najbliższą niedzielę (26 września), kiedy tekst pt. „Pomysł pilnie kupię” opublikujemy.

Tak zwany lead do tekstu jest następujący: Nokia i Sony Ericsson stworzyły telefonię komórkową. Dziś nie wiedzą, jak na niej zarabiać, więc wołają na pomoc Bonda i Pamelę Anderson.

Jeszcze mało? No to pierwszy akapit jest taki: – Nie jesteśmy Google’m ani Apple’m i nie będziemy przepraszać – grzmiał wiceprezes Nokii Niklas Savander prowadzący w zeszłym tygodniu główną prezentację londyńskiego Nokia World – dorocznego spotkania partnerów biznesowych fińskiego koncernu. Mówił w zastępstwie zwolnionego kilka dni wcześniej prezesa Olli-Pekka Kallasvuo oraz nowego szefa Stephena Elopa, których w Londynie nie było.

Reszta w kioskach lub w niedzielę.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA