1. SPIDER'S WEB
  2. Tech

Spider's Web - miesiąc po debiucie

Miesiąc temu debiutował serwis Spider’s Web jako platforma czterech technologicznych blogów. W tym czasie odwiedziło nas 64 tysiące osób, a serwis zanotował 210 tys. odsłon. Dziękujemy i zapraszamy.

Dokładnie o 10:00 28 kwietnia 2010 r. wystartował Spider’s Web – serwis z profesjonalnymi blogami na temat technologii tworzonymi przez blogerów z bogatym doświadczeniem prasowym. Od tego czasu przez miesiąc napisaliśmy prawie 120 tekstów, które średnio czytane były 1750 razy każdy. Najpopularniejszym wpisem w pierwszym miesiącu okazał się: 7 Polaków, których naprawdę warto obserwować na Twitterze, który zanotował już ponad 8,5 tys. odsłon. Na podium znalazły się również: Tydzień z nowym MacBookiem Pro 15″ i7 z ponad 5,5 tys. odsłon oraz Dlaczego zdradziłem Safari z Chrome na Mac z 5,2 tys. odsłon.

W ciągu pierwszego miesiąca Spider’s Web zanotował 210 tys. odsłon serwisu, przy 64,1 tys. odwiedzin oraz 26 tys. unikalnych użytkowników. To dobre statystyki – o 80% wyższe od ostatniego miesiąca działalności poprzedzającego Spider’s Web bloga przemekspider.com.

Przypominamy, że serwis Spider’s Web współpracuje z Gazeta.pl Technologie, gdzie co tydzień można czytać nasze teksty specjalnie przygotowane dla tego portalu. Cieszy nas, że aż 3 z 4 naszych tekstów znalazło się na stronie głównej Gazeta.pl. Były to:

Jak czytać liczby iPada

Nowy, odważny świat mobilnej komunikacji – Jacka Artymiaka

Trzy lata Androida w pigułce – Michała Młynarczyka

Wybrane nasze teksty można również czytać w serwisie Komputerswiat.pl oraz Webhosting.pl.

Dziękujemy za pierwszy miesiąc obecności na Spider’s Web i? prosimy o więcej.