1. SPIDER'S WEB
  2. Tech

Moje Jabłuszko powraca z numerem podwójnym

Po problemach technicznych i braku numeru kwietniowego, „Moje Jabłuszko” powraca z doskonałym podwójnym numerem kwietniowo-majowym. Fani wszystkiego co od Apple dostają aż 180 stron swojego ulubionego pisma.

Redaktor naczelny „Mojego Jabłuszka”, Dominik Łada:

W numerze koncentrujemy się na trzech sprawach. Przeczytacie o sposobach na wyczyszczenie swoich Maków – zarówno programowo, jak i „sprzętowo”. Podzielimy się z Wami naszymi przemyśleniami i spostrzeżeniami z użytkowania iPadów. Abyście na żywo mogli się przekonać czym jest iPad, wspólnie z firmą Macoscope zorganizowaliśmy nieoficjalną prezentacje tego produktu w Warszawie – każdy mógł go wziąć do ręki i sam się przekonać, co to tak na prawdę jest. Przedstawiamy Wam krótką fotorelację z imprezy – na naszej stronie dostępny będzie też film. Wreszcie, w numerze będziecie mogli zapoznać się, mam nadzieję dogłębnie, z nowościami jakie oferuje CS5.

W najnowszym numerze, naszym gościem będzie Henryk Sawka, znany wszystkim rysownik, satyryk, ilustrator życia. Jeden z pierwszych polskich posiadaczy iPada, którego póki co używa bardziej do czytania niż rysowania.

Tradycyjnie chcielibyśmy zaprosić Was do wzięcia udziału w konkursach. Do wygrania są licencje na opisywany w zeszłym numerze BannerZest2 oraz przepiękna gra Machinarium, dodatkowo mamy dla Was licencję na program SyncMate oraz breloczki-kable do synchronizacji iPodów i iPhonów.

Jak co miesiąc, w „Moim Jabłuszku” także i moje teksty. Tym razem podsumowanie statystyczne publikacji o Apple i iPhone w polskiej prasie oraz autorskie podsumowanie najważniejszych wydarzeń na rynku makowym.

Jeśli jeszcze nie subskrybujecie „Mojego Jabłuszka”, to ten numer powinien Was przekonać. Naprawdę jest co czytać!