Tech

Moje Jabłuszko powraca z numerem podwójnym

Po problemach technicznych i braku numeru kwietniowego, „Moje Jabłuszko” powraca z doskonałym podwójnym numerem kwietniowo-majowym. Fani wszystkiego co od Apple dostają aż 180 stron swojego ulubionego pisma.

Redaktor naczelny „Mojego Jabłuszka”, Dominik Łada:

W numerze koncentrujemy się na trzech sprawach. Przeczytacie o sposobach na wyczyszczenie swoich Maków – zarówno programowo, jak i „sprzętowo”. Podzielimy się z Wami naszymi przemyśleniami i spostrzeżeniami z użytkowania iPadów. Abyście na żywo mogli się przekonać czym jest iPad, wspólnie z firmą Macoscope zorganizowaliśmy nieoficjalną prezentacje tego produktu w Warszawie – każdy mógł go wziąć do ręki i sam się przekonać, co to tak na prawdę jest. Przedstawiamy Wam krótką fotorelację z imprezy – na naszej stronie dostępny będzie też film. Wreszcie, w numerze będziecie mogli zapoznać się, mam nadzieję dogłębnie, z nowościami jakie oferuje CS5.

W najnowszym numerze, naszym gościem będzie Henryk Sawka, znany wszystkim rysownik, satyryk, ilustrator życia. Jeden z pierwszych polskich posiadaczy iPada, którego póki co używa bardziej do czytania niż rysowania.

Tradycyjnie chcielibyśmy zaprosić Was do wzięcia udziału w konkursach. Do wygrania są licencje na opisywany w zeszłym numerze BannerZest2 oraz przepiękna gra Machinarium, dodatkowo mamy dla Was licencję na program SyncMate oraz breloczki-kable do synchronizacji iPodów i iPhonów.

Jak co miesiąc, w „Moim Jabłuszku” także i moje teksty. Tym razem podsumowanie statystyczne publikacji o Apple i iPhone w polskiej prasie oraz autorskie podsumowanie najważniejszych wydarzeń na rynku makowym.

Jeśli jeszcze nie subskrybujecie „Mojego Jabłuszka”, to ten numer powinien Was przekonać. Naprawdę jest co czytać!

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst