REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Technologie

Nowy spot reklamamowy iPhone'a - Community

REKLAMA
REKLAMA

Dziwny timing wybrał Apple na prezentowanie nowego spotu reklamowego iPhone’a, bo przecież z całą możliwą siłą swoje medialne muskuły pręży iPad. No, ale warto odnotować kolejny ciekawy przekaz reklamowy iPhone’a, który po części ponownie próbuje walczyć z mitem braku wielozadaniowości.

Tym razem mamy scenkę z życia człowieka biznesu: najpierw nie zdążył na pociąg, więc za pomocą jednej ze 150 tys. dostępnych w AppStore aplikacji sprawdził kiedy odjeżdża kolejny; następnie zadzwonił kolega z pracy i poprosił o raport sprzedażowy, więc nie rozłączając rozmowy nasz bohater łączy się zdalnie ze swoim Makiem, po czym wysyła poszukiwany raport do kolegi; resztę dnia spędza na oglądaniu wiadomości wideo na iPhone.

Kolejny dynamiczny i radosny spot iPhone’a prezentujący jego największą przewagę nad konkurencją – przepastne i naprawdę funkcjonalne zasoby aplikacji z AppStore. Czyli można by powiedzieć, że funkcjonalnie nowy spot reklamowy iPhone’a to coś na wzór naszego: takie rzeczy, to tylko w? (wiecie gdzie). Proste i skuteczne (jeśli oczywiście za „takimi rzeczami” stoi odpowiednia jakość, bo inaczej to tragedia).

iPhone – Community

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA