W Newsweeku o e-prasie
W "Newsweeku", który od dzisiaj przez tydzień w kioskach na terenie całej Polski znajduje się mój artykuł pt. "Na ratunek prasie". W artykule podejmuję problem zmian na rynku e-prasy w związku z planowanym debiutem iPada oraz dokonań rynkowych Kindle'a. Tekst artykułu opublikuję w najbliższą niedzielę, czyli 7 marca 2010 r. Do tego czasu wszystkich zainteresowanych zapraszam do kiosków lub po e-wydanie.
REKLAMA