Tech

Moje Jabłuszko 11/2009 - Mac i Internet

Listopadowe wydanie „Mojego Jabłuszka” już powinno lądować w Waszych skrzynkach e-mail. Najnowszy numer poświęcony jest tematowi – „Mac i internet”, ale nie tylko. O czym jeszcze, to opowie redaktor naczelny MJ, Dominik Łada:

Pierwotnie ten numer miał być o internecie, ale okazało się, że jest tyle nowości, że chyba przesłoniły one temat przewodni. Przedstawiamy Wam najnowszego białego MacBooka, magiczną mysz Apple, Mac mini server, Parallels 5.0, eGazety Reader dla Maków i? Nokię N97.

Z tematów internetowych omawiamy m.in. sposoby zdalnego zarządzania komputerami, MobileMe, publikowanie zdjęć w sieci, czy telewizję HD przez internet. Gościem specjalnym tego numeru jest aktor Łukasz Nowicki, z którym rozmawiamy o graniu w grach, podróżach i iPhonie.

Jak zwykle mamy dla Was też stałe działy i konkursy. W tym numerze do wygrania mamy dla Was Photoshop Elements 8 for Mac, 2 licencje na Parallels 5.0 oraz książkę Helionu „Po prostu – Adobe Photoshop Lightroom 2” – jest o co walczyć!


Zapraszam do lektury oraz komentowania tego co przeczytacie na naszym forum oraz na stronie WWW.

Od siebie dodam, że w najnowszym „Moim Jabłuszku” aż 4 teksty mojego autorstwa:
– Pająk w sieci – autorski przegląd najważniejszych wydarzeń w świecie Apple w minionym miesiącu;
– Apple i iPhone w prasie – podsumowanie statystyczne wszystkich publikacji prasowych na temat Apple (w wymiarze korporacyjnym) oraz iPhone w październiku 2009 r.;
– P2P – kolumna redagowana wspólnie z Piotrem Chylińskim. Tym razem o Magic Mouse, a przy okazji o? fanboizmie i anty-fanboizmie;
– Parallels Desktop 5 – paralelnie na pięć – moja recenzja najnowszej odsłony najpopularniejszego narzędzia do wirtualizacji systemów operacyjnych na Mac OS X.

Polecam i zapraszam – „Moje Jabłuszko” jest lepsze z numeru na numer!

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst