REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Steve Wozniak jutro w Polsce na konferencji "Biznes to rozmowy"

07.10.2009
14:46
REKLAMA
REKLAMA

Jutro, tj. 8 października w kinie Multikino w warszawskich Złotych Tarasach odbędzie się konferencja pt. „Biznes to rozmowy” organizowana przez firmę Netia. Gościem honorowym spotkania będzie współżałożyciel firmy Apple, Steve Wozniak. Będę tam.

Będę tam z ramienia miesięcznika „Moje Jabłuszko”, do którego pisuję. Posłucham co do powiedzenia ma Steve Wozniak, a później podzielę się z Wami swoimi przemyśleniami. Jeśli ktoś będzie zainteresowany relacjami „na żywo” z wystąpienia Wozniaka, to zapraszam do śledzenia mnie na Blipie oraz Twitterze, gdzie postaram się na bieżąco informować o wydarzeniach podczas „Biznes to rozmowy”.

Pójdę na wykład Wozniaka z dużą ciekawością. Postać współzałożyciela Apple jest bowiem dla mnie sporą zagadką – z jednej strony to jedna z najważniejszych osób w historii komputerologii, a z drugiej obserwacja tego, jak dziś rozmienia się na drobne jest? dość przykra. Mam nieodparte wrażenie, że po odsunięciu od spraw operacyjnych w Apple, Steve Wozniak już tylko odcina kupony od swojej sławy. „Taniec z gwiazdami”, dziwne spółki, zdjęcia z hackowanym iPhone’m, konferencje, spotkania i takie tam…

Mówi się, że Wozniak to wspaniały mówca. Że potrafi oczarować tym, co ma do przekazania swoim interlokutorom. Chciałbym się o tym naocznie jutro przekonać.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA