REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Moje Jabłuszko 10/2009, to z Wozniakiem

31.10.2009
11:31
REKLAMA
REKLAMA

Dziś ostatni dzień października, więc październikowy numer Mojego Jabłuszka musi być dzisiaj. Wyczekujcie więc na e-maila z linkiem do najnowszego numeru. Tym razem naprawdę było warto poczekać, bo w numerze nie lada gratki.

Oddaję głos Dominikowi Ładzie, redaktorowi naczelnemu „Mojego Jabłuszka”:

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Wam najnowszy numer naszego magazynu, a w nim niesamowita atrakcja – wywiad z samym Steve’m Wozniakiem, legendarnym współtwórcą Apple. Nasza redakcja patronowała kongresowi Netii „Biznes to Rozmowy”, którego gościem specjalnym był właśnie Steve Wozniak. Mieliśmy możliwość obejrzenia go podczas kongresu gdy rozmawiał z Romanem Młodkowskim z TVNCNBC. Dzień po kongresie Steve zaprosił nas na rozmowę. W zupełnie innych warunkach, na zupełnym luzie, mieliśmy okazję porozmawiać ze Stevem m.in. o życiu, Apple I, muzyce, iPhonie, grach.

W najnowszym numerze postanowiliśmy wziąć na tapetę kwestie fotograficzne. Pokazujemy Wam różnice pomiędzy Aperture i Lightroomem, geotagowanie zdjęć, rozwiązania Nikona, przedstawiamy Wam przydatne programy na Maki oraz iPhone’a, który jak wiadomo, jest drugim najpopularniejszym aparatem fotograficznym w serwisie Flikr. Jako jedni z pierwszych na świecie mieliśmy okazję przetestowania najnowszego programu Adobe Photoshop Elements 8.

Wspomniałem wcześniej o kongresie „Biznes to Rozmowy” – w środku będziecie mogli zobaczyć naszą relację z imprezy.

W tym numerze ze sprzętu mamy dla Was, oprócz rozwiązań Nikona, głośniki Logitech PureFi oraz pokrowce na iPhone’a.

Kolejnym ciekawym gościem nowego Mojego Jabłuszka jest Artur Rojek, frontman zespołu Myslovitz.

Tradycyjnie, nie obejdzie się również bez stałych działów i konkursów. W tym numerze do wygrania mamy dla Was GPS Data Logger AMOD AGL3080, obudowę ochronną na aluminiowego MacBooka/MacBooka Pro 13″ firmy Macally oraz książkę „Planeta Google”, której polskiemu wydaniu patronujemy – tak, że jak zwykle jest o co walczyć!

Tyle Dominik. Ja dodam od siebie, że jak zwykle w numerze możecie przeczytać trzy teksty mojego autorstwa:
– Pająk w sieci – przegląd wydarzeń ze świata Apple w ostatnim miesiącu;
– Apple i iPhone w prasie – statystyczne podsumowanie wszystkich publikacji prasowych na temat Apple (w wymiarze korporacyjnym) oraz iPhone w ostatnim miesiącu;
– P2P – które redaguję wspólnie z Piotrem Chylińskim. Tym razem o tym, jakie konsekwencje niesie za sobą naklejenie na szybę samochodu reprodukcję pewnego nadgryzionego owocu…

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA