REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

O Snow Leopardzie tu i ówdzie

27.08.2009
10:13
REKLAMA
REKLAMA

Jutro wieczorem większość z Was będzie zapewne instalować nową wersję Mac OS X na swoich komputerach, bo zdaje się, że z jego dostępnością nie będzie u polskich resellerów Apple problemów.

Wprawdzie – jak sam próbowałem wcześniej dowodzić – dla przeciętnego użytkownika Maka zmian w OS nie będzie zbyt wiele, to w końcu nowy Mac OS X to nowy OS X, więc jest się z czego cieszyć.

Aby umilić ostatnią dobę oczekiwania na Snow Leoparda warto poczytać coś nie coś o nim u tych, którzy już mieli sposobność instalacji nowego OS X.

Polecam przede wszystkim recenzję Walta Mossberga, który jak zwykle w niezawiły, aczkolwiek wnikliwy sposób ocenia nowe produkty technologii użytkowej. Bardzo ciekawą recenzję, pełną zdjęć oraz materiałów wideo przedstawił serwis Engadget, tak więc nawet jeśli nie czujecie się na siłach z językiem angielskim, to i tak mnóstwo wrażeń stamtąd wyniesiecie. Serwis Macworld z kolei przedstawił ciekawe podsumowanie wszystkich nowych funkcjonalności nowego OS X, włącznie z malutkimi trickami, których znajomość na pewno przyda się w pierwszych dniach obcowania ze Snow Leopardem.

Z polskich źródeł polecam przede wszystkim to, co o Mac OS X 10.6 pisze MacKozer oraz bardzo ciekawe, autorskie podsumowanie nowości w SL na blogu Fotogenia.

Tymczasem jak już zainstalujecie Snow Leoparda na swoich komputerach (ja także zrobię to zapewne już jutro) nie zapomnijcie podzielić się ze mną Waszymi własnymi przemyśleniami. Do Waszej dyspozycji zostawiam komentarze na Spider’s Web. Znajdziecie mnie także na Blipie i Twitterze, na których dość aktywnie działam.

AKTUALIZACJA: Apple opublikowało pełną listę zmian w Snow Leopardzie w stosunku do Leoparda.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA