REKLAMA
29.04.2009
14:26
REKLAMA
REKLAMA

Ograniczę się do zaprezentowania nagłówków, bo o sprawie już się na Spider’s Web napisałem, że ho ho? Chodzi o netbooka vel tableta vel MacBooka mini vel iPhone’a lite vel?

Trzy poważne tytuły: BusinessWeek, New York Times oraz USA Today piszą o tajnych negocjacjach Apple z wiodącym amerykańskim telekomem Verizon. Według pierwszego z tytułów chodzi o dwa nowe urządzenia, w tym jedno to coś na wzór iPhone’a lite, a drugie to coś w rodzaju „media pad”. NYT oraz USA Today pisząc o negocjacjach raczej skupiają się raczej na możliwym debiucie iPhone’a w sieci Verizon. Wszystkie źródła cytują anonimowych informatorów w Apple.

Do dyskusji dołącza się również najpoważniejsze źródło prasy biznesowej Wall Street Journal twierdząc, że owszem Verizon negocjuje wprowadzenie nowego iPhone’a, ale nie z Apple lecz Microsoft i chodzi o kolejnego iPhone killera?

Wśród polskich komentatorów jak zawsze: Bartek Skowronek dowodzi, że Apple już netbooki sprzedaje, a jak wprowadzi coś ala tabletowego to będzie kapitulacja, a tak ogóle to zakup netbooka to żadna oszczędność; MacKozer sarkastycznie dodaje, że Apple powinno produkować lodówki, a Paweł Nowak tradycyjnie milczy.

Zresztą, to kolejna duża fala spekulacji, bo w połowie marca pisano o tajemniczych dostawach komponentów do tabletów/netbooków a i komentarze wyżej wymienionych były podobne.

A u mnie było tak:

Im dłużej myślę o netbooku (iTablecie) od Apple?
Netbook dla Maka jak nano dla iPoda

Zdania nie zmieniam. Także o polityce PR Apple. Wygląda na klasyczną tak zwaną „wrzutkę”.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA