1. SPIDER'S WEB
  2. Tech

Jak iPod zmienia status

Manchester United wygrał wczoraj Puchar Ligi, tak zwany najmniejszy puchar z trzech do zdobycia w Anglii (obok tego za mistrzostwo kraju oraz Puchar Anglii). W bramce czerwonych diabłów bronił? (nie Tomasz Kuszczak) Ben Foster. Został bohaterem ManU broniąc strzały z rzutów karnych piłkarzy Tottenhamu. Wszystko dzięki? iPodowi.

Krótko przed serią rzutów karnych, które rozstrzygnąć miały komu w udziale przypadnie tegoroczny Puchar Ligii angielskiej Ben Foster zabawiał się? iPodem. Jak raportuje Timesonline, kibice ManU denerwowali się, że Foster rozprasza się słuchając Coldplay lub oglądając Shakirę zamiast koncentrować się przed finalnym rozstrzygnięciem. Nic z tego – Ben Foster studiował sposób, w jakim piłkarze Tottenhamu wykonują zwykle rzuty karne. Materiał przygotował trener bramkarzy mistrza Anglii Eric Steele.

I tak to dzięki iPodowi Benowi Fosterowi wróży się dziś wielką karierę w bramce nie tylko zespołu z Manchesteru, ale i reprezentacji Anglii, która od lat wielu cierpi na chroniczny brak klasowych bramkarzy.

I tak to dzięki iPodowi Tomasz Kuszczak zostanie pewnie relegowany z ławki na ławkę. Tyle, że ta pierwsza – tuż obok boiska, zwana też ławką rezerwowych – jest dużo cieplejsza niż ta druga – na trybunach, zwana też krzesełkiem dla widzów.

Panie Tomku – niech Pan szybko kupuje iPoda!