REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Brak fizycznej klawiatury w iPhone? Ucz się pisać na ekranie dotykowym

11.11.2008
22:54
REKLAMA
REKLAMA

Brak fizycznej klawiatury w iPhone jest ponoć jednym z najbardziej uciążliwych braków w telefonie Apple. Osobiście trudno mi się z tym zgodzić, gdyż – jak mawiają rodowici Anglicy – wirtualna klawiatura w iPhone to dla mnie „najlepsza rzecz odkąd wynaleziono krojony chleb”.

Zamiast narzekać i opowiadać dyrdymały jak to brak fizycznej klawiatury dyskwalifikuje iPhone’a jako telefon dla biznesmena, warto poćwiczyć pisanie na wirtualnej klawiaturze. Przez ćwiczenia przeprowadzić pomoże nowa aplikacja, która pojawiła się w amerykańskim AppStore – Typing Genius . Aplikacja udostępnia 50 ćwiczeń w 17 różnych kategoriach. Użytkownicy mają dostęp do pełnych statystyk swoich dokonań w horyzontalnym i portretowym układzie klawiatury, z i bez autokorekty.

Gary Fung, który jest autorem aplikacji mówi, że przeciętny użytkownik iPhone’a lub iPoda touch pisze w szybkością 30 do 50 znaków na minutę. – Dzięki Typing Genius szybko dojdziemy do prędkości 100 – 150 znaków na minutę, – dodaje.

Typing Genius dostępna jest w AppStore za 1,99 dolara. Więcej o aplikacji na stronie dewelopera.

Warto się uczyć pisać na klawiaturze wirtualnej, bo za kilka lat telefony z fizyczną klawiaturą znajdziemy jedynie w muzeach.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA