Tech

Jobs przeszedł kolejną operację w tym roku

Picture of the author


Dyskusja na temat stanu zdrowia Steve’a Jobsa ma ostatnio największy wpływ na wycenę firmy Apple. Ostatnia runda spekulacji wybuchła w poniedziałek po tym, jak pytany o formę Jobsa, szef operacyjny Peter Oppenheimer, odpowiedział, że to „jego prywatna sprawa”.

W środę, 23 lipca, New York Times napisał, że plotki o zdrowiu Steve’a Jobsa są znacznie przesadzone. Według informacji dziennika, Jobs zapewniał ostatnio kilka osób o swoim dobrym zdrowiu w cztery lata po usunięciu raka trzustki.

Osoby blisko związane z Jobsem donoszą jednak o tym, że w tym roku przeszedł on kolejną operację w celu zbadania co jest powodem utraty wagi. Według słów lekarzy, należy pamiętać, że pacjenci, którym usuwany jest rak trzustki pozbawiani są części swojego układu trawiennego, co ma tłumaczyć utratę wagi.

Miejmy nadzieję, że te informacje skończą w końcu niebezpieczne spekulacje wokół wyceny rynkowej Apple. Po rekordowych w historii kwartalnych wynikach finansowych i udziałach rynkowych Mac OS X oraz zapowiedzi nowych, rewolucyjnych produktów cena akcji Apple powinna zdecydowanie rosnąć. Niestety tak się nie dzieje, głównie dlatego, że Apple uchyla się od odpowiedzi na temat faktycznego stanu zdrowia jej charyzmatycznego szefa, Steve’a Jobsa.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst