Przemysław Pająk

Przemysław Pająk – redaktor naczelny

Lat trzydzieści i jeszcze kilka. Sercem sosnowiczanin, urodzony w Katowicach (tragizm życiowy na całego). Umysłem marketingowiec, a w szczególności PRowiec. Mąż swojej żony. Ojciec dwóch cudownych chłopaków. Były dobrze zapowiadający się koszykarz (nie wyszło). Były dobrze zapowiadający się muzyk (nie wyszło). Były dobrze zapowiadający się nauczyciel akademicki (wychodziło, ale zrezygnował). Z wykształcenia anglista i ekonomista. Zafascynowany nowymi technologiami.

Teksty Przemysława Pająka znajdziesz TUTAJ.

Joanna Tracewicz, redaktor prowadząca Rozrywka.Blog

Joanna Tracewicz – redaktor prowadząca

Redaktor prowadząca Rozrywka.Blog i felietonistka Spider’s Web. Nie śpi po nocach, bo ogląda przedpremierowo seriale i telewizyjne programy, których wy ponoć nie śledzicie, ale i tak pamiętacie, że agentem był Hubert Urbański. Nie śpi w dzień, bo przecież jest szefem działu rozrywkowego na naszym blogu.

Teksty Joanny Tracewicz znajdziesz TUTAJ. Jeśli chcesz się skontaktować, napisz na: jtracewicz@rozrywka.blog

Konrad Chwast – zastępca redaktor prowadzącej

Współpracownicy wyobrażają sobie go jako dżentelmena w surducie i z cygarem w ręku. Na co dzień walczy na polu walki z brakiem kultury, prowadząc Rozrywka.Blog.

Teksty Konrada Chwasta znajdziesz TUTAJ. Jeśli chcesz się skontaktować, napisz na: kchwast@rozrywka.blog

Matylda Grodecka – zastępczyni redaktor prowadzącej

Nic jej tak nie relaksuje jak ścielący się gęsto trup – czy to na kartach książki czy w sprawnie nakręconym serialu. Woli wścibskie starsze panie od ekscentryków w dziwnych czapkach. Na Rozrywka.Blog przybyła zza miedzy, gdzie pisała o nowych technologiach.

Teksty Matyldy Grodeckiej znajdziesz TUTAJ. Jeśli chcesz się skontaktować, napisz na: mgrodecka@rozrywka.blog

Rafał Christ – bloger

Na Uniwersytecie Jagiellońskim walczy o tytuł doktora nauk humanistycznych, pisząc pracę o amerykańskim kinie eksploatacji. Uwielbia filmy plugawe, ohydne, złe w równym stopniu co blockbustery, na które biegnie do multipleksu już w dniu premiery. Na jego przemyślenia o popkulturze można trafić w internecie i prasie papierowej.

Teksty Rafała Christa znajdziesz TUTAJ. Jeśli chcesz się skontaktować, napisz na: rchrist@rozrywka.blog

Przemysław Dobrzyński – bloger

Bezgranicznie zakochany w kinie i muzyce. Od ponad 8 lat działa w polskich mediach pisząc głównie o filmach. Publikował m.in. w Onecie, Wp.pl, Zwierciadle, Wysokich Obcasach oraz na blogu Huffington Post. Za swoje największe osiągnięcie uważa rozmowę w cztery oczy z Robertem Downeyem Jr., a za największe marzenie padnięcie na kolana z oświadczynami przed Margot Robbie.

Teksty Przemysława Dobrzyńskiego znajdziesz TUTAJ. Jeśli chcesz się skontaktować, napisz na: pdobrzynski@rozrywka.blog

tomasz gardziński

Tomasz Gardziński – bloger

Interesuje go popkultura w każdej możliwej formie. Jest specjalistą od animacji i wielbicielem naruszających tabu seriali. Dziennikarz i stały felietonista Rozrywka.Blog.

Teksty Tomasza Gardzińskiego znajdziesz TUTAJ. Jeśli chcesz się skontaktować, napisz na: tgardzinski@rozrywka.blog

piotr grabiec pgkrzywy awatar

Piotr Grabiec – bloger

Drzewiej pracował w nocy, żeby zapełnić poranną ramówkę, a spał w dzień. Dzisiaj się już nieco ustatkował – w nocy śpi, żeby w dzień łapać Pokemony, chociaż ma je już wszystkie. Pisze przede wszystkim o jabłkowej stronie technologii i telekomunikacji, a także o popkulturze i wszystkim, co geekowe.

Teksty Piotra Grabca znajdziesz TUTAJ. Jeśli chcesz się skontaktować, napisz na: pgrabiec@rozrywka.blog

Michał Jarecki bloger

Wiecznie nienasycony kinoman, zmagający się z nieustępliwym, męczącym, momentami wręcz paranoicznym wrażeniem, że kolekcja obejrzanych przezeń filmów jest wciąż zbyt skromna, bezwzględnie wybrakowana. Gdyby mógł, zrezygnowałby ze snu. Uzyskany w ten sposób bezcenny czas mógłby przeznaczyć na tak zwane głupoty, czyli NADRABIANIE (którego to słowa, swoją drogą, nie znosi). Wciąż dokształca się filmoznawczo, a w każdym tekście kultury stara się odnaleźć coś wartościowego. Kultura to doświadczanie, przeżycia – ceni sobie nawet te najprostsze.

Teksty Michała Jareckiego znajdziesz TUTAJ. Jeśli chcesz się skontaktować, napisz na: mjarecki@rozrywka.blog

Anna Nicz blogerka

Rodem Warmiaczka, sercem Mazowszanka, z powołania entuzjastka muzyki, o której od kilku lat tu i tam pisze. Na Spider’s Web od kilku miesięcy w roli redaktorki prowadzącej Rozrywka.Blog.

Teksty Anny Nicz znajdziesz TUTAJ. Jeśli chcesz się skontaktować, napisz na: anicz@rozrywka.blog