rozrywka.blog

To my tworzymy Rozrywka.Blog

Członkowie redakcji:
Przemysław Pająk

Przemysław Pająk – redaktor naczelny

Lat trzydzieści i jeszcze kilka. Sercem sosnowiczanin, urodzony w Katowicach (tragizm życiowy na całego). Umysłem marketingowiec, a w szczególności PRowiec. Mąż swojej żony. Ojciec dwóch cudownych chłopaków. Były dobrze zapowiadający się koszykarz (nie wyszło). Były dobrze zapowiadający się muzyk (nie wyszło). Były dobrze zapowiadający się nauczyciel akademicki (wychodziło, ale zrezygnował). Z wykształcenia anglista i ekonomista. Zafascynowany nowymi technologiami.

Teksty Przemysława Pająka znajdziesz TUTAJ.

Joanna Tracewicz, redaktor prowadząca Rozrywka.Blog

Joanna Tracewicz – szefowa serwisu, redaktorka prowadząca

Redaktor prowadząca Rozrywka.Blog i felietonistka Spider’s Web. Nie śpi po nocach, bo ogląda przedpremierowo seriale i telewizyjne programy, których wy ponoć nie śledzicie, ale i tak pamiętacie, że agentem był Hubert Urbański. Nie śpi w dzień, bo przecież jest szefem działu rozrywkowego na naszym blogu.

Teksty Joanny Tracewicz znajdziesz TUTAJ. Jeśli chcesz się skontaktować, napisz na: jtracewicz@rozrywka.blog

Konrad Chwast – redaktor prowadzący

Współpracownicy wyobrażają sobie go jako dżentelmena w surducie i z cygarem w ręku. Na co dzień walczy na polu walki z brakiem kultury, prowadząc Rozrywka.Blog.

Teksty Konrada Chwasta znajdziesz TUTAJ. Jeśli chcesz się skontaktować, napisz na: kchwast@rozrywka.blog

tomasz gardziński

Tomasz Gardziński – zastępca redaktora prowadzącego

Interesuje go popkultura w każdej możliwej formie. Jest specjalistą od animacji i wielbicielem naruszających tabu seriali. Dziennikarz i stały felietonista Rozrywka.Blog.

Teksty Tomasza Gardzińskiego znajdziesz TUTAJ. Jeśli chcesz się skontaktować, napisz na: tgardzinski@rozrywka.blog

Rafał Christ – bloger

Na Uniwersytecie Jagiellońskim walczy o tytuł doktora nauk humanistycznych, pisząc pracę o amerykańskim kinie eksploatacji. Uwielbia filmy plugawe, ohydne, złe w równym stopniu co blockbustery, na które biegnie do multipleksu już w dniu premiery. Na jego przemyślenia o popkulturze można trafić w internecie i prasie papierowej.

Teksty Rafała Christa znajdziesz TUTAJ. Jeśli chcesz się skontaktować, napisz na: rchrist@rozrywka.blog

piotr grabiec pgkrzywy awatar

Piotr Grabiec – bloger

Drzewiej pracował w nocy, żeby zapełnić poranną ramówkę, a spał w dzień. Dzisiaj się już nieco ustatkował – w nocy śpi, żeby w dzień łapać Pokemony, chociaż ma je już wszystkie. Pisze przede wszystkim o jabłkowej stronie technologii i telekomunikacji, a także o popkulturze i wszystkim, co geekowe.

Teksty Piotra Grabca znajdziesz TUTAJ. Jeśli chcesz się skontaktować, napisz na: pgrabiec@rozrywka.blog

Michał Jarecki – bloger

Wiecznie nienasycony kinoman, zmagający się z nieustępliwym, męczącym, momentami wręcz paranoicznym wrażeniem, że kolekcja obejrzanych przezeń filmów jest wciąż zbyt skromna, bezwzględnie wybrakowana. Gdyby mógł, zrezygnowałby ze snu. Uzyskany w ten sposób bezcenny czas mógłby przeznaczyć na tak zwane głupoty, czyli NADRABIANIE (którego to słowa, swoją drogą, nie znosi). Wciąż dokształca się filmoznawczo, a w każdym tekście kultury stara się odnaleźć coś wartościowego. Kultura to doświadczanie, przeżycia – ceni sobie nawet te najprostsze.

Teksty Michała Jareckiego znajdziesz TUTAJ. Jeśli chcesz się skontaktować, napisz na: mjarecki@rozrywka.blog

Izabela Bąbińska – blogerka

Dziennikarstwo było jej planem na życie już od podstawówki i od tamtej pory sukcesywnie ten plan spełnia. Dziś przygotowuje się mentalnie na pisanie pracy licencjackiej. Na co dzień zajmuje się pisaniem. Jeśli akurat nie pisze, to śpiewa, a jeśli nie śpiewa, to gra w Simsy.

Teksty Izabeli Bąbińskiej znajdziesz TUTAJ.

Izabela Budnik – blogerka

Jest absolwentką dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie kontynuuje nauke na tym samym wydziale, jednak tym razem poszła w stronę Public Relations. Na co dzień albo uprawia sport, albo ogląda Netflixa, nie ma nic pomiędzy. Interesują ją tematy związane z rozrywką, muzyką i wszelkimi nowinkami w świecie social mediów - o tym najchętniej pisze na Spider’s Web.

Teksty Izabeli Budnik znajdziesz TUTAJ

Emilia Główka – blogerka

Nieuleczalna miłośniczka fantastyki i nowych technologii. Jeśli akurat nie poluje na smoki, z zapałem studiuje tajniki projektowania. Zajmuje się wszystkim, co tylko wpadnie w oko - od programów graficznych, przez pisanie, gry RPG, aż po książki i filmy, które pochłania nocami, gdy akurat nie tworzy kolejnego szalonego projektu aplikacji mobilnej.

Teksty Emilii Główki znajdziecie TUTAJ.

Patrycja Pióro – blogerka

Kulturoznawstwo wprawiło ją w filozoficzne rozkminy. Dokąd zmierza, kim jest, kim będzie za 5 lat… Doszła do wniosku, że dziwnie pisze się o sobie w 3 osobie. Wieczorami pisze wiersze, analizuje teksty kultury na zaliczenie, pisze licencjat, uczy się włoskiego, brzdąka na gitarze i kmini dalej.

Teksty Patrycji znajdziesz TUTAJ.